Friday, February 17 2023

Auto_Insurance_-_How_to_Keep_The_Premium_Down

פוליסת ביטוח מכונית - על מה לשמור בדבר הפרמיה בחלק התחתון


593

סיכום:
חבילת ביטוח אוטו אפשרי בעל שם טוב. יש מספר דברים שהינכם ישמח לבצע ע"מ לצמצם אלו שיש להן בפרמיה שלכם.מילות מפתח:
ביטוחים אוטו, ביטוחים תחבורה


הפקת המאמר:
פוליסת ביטוח תחבורה - אל תשלמו יותר יתר על המידה

מידי הפרמיות והעלויות של פוליסת ביטוח אוטו מבוססות אודות דגשים סטטיסטיים. אלמנטים סטטיסטיים אילו כוללים הוא ניתוח מסלולי תאונות ושיעורי גניבה בשביל יצרני האוטו והדגמים השונים, בנסיבות מתחלפות . לכן פוליסת ביטוח רכב מכובד לא מעטה לבני נוער עוזר למבוגרים. אילו מה נמצא מותאמים מקיפים הקובעים את אותו ומחיר פרמיית ביטוחים האוטו של החברה שלכם.

למה שלא נסתכל בדבר הגורמים המרכזיים המסייעים.

א. השתתפות עצמית. נושא השתתפות עצמית קטנה יותר או גם אפס בביטוח יחס של העסק שלכם יגדיל לא מעטה את אותם ומחיר הפוליסה. זה הזמן ודאי פשרה מכיוון שאתה מהמר על העניין שאינן תצטרך להגיש תביעה. החברה שלך יכול לשלם מכיסו ועד ל 10% בזול בדבר קניית הפרמיות השנתיות של החברה שלכם ולשפר רק את ההשתתפות העצמית. מועדון מילת אזהרה, אם מטרתו כיום להגיש תביעה, אתה תעמיק בכיסך ע"מ לשלם בעבור ההשתתפות העצמית הגדולה שנתיים.

תמלול הקלטות מחיר של. לימוד פשע. אם כל אחד גר ברחובות בעל סטטיסטיקה מסלולי גניבה הטובים בשביל יצרן ודגם כלי הרכב של העסק שלכם, תשלם פרמיה לא מעטה שנתיים. תמלול שיחות למטרה זו היא בעצם כיוון הסבירות בצורה משמעותית רבה למכונית של החברה שלכם נגנבת, מושחתת אם מעורבת בתאונה. אין שום עוד ועוד הנושא אנו ישמח לבצע בקשר לזה, אתה הן לא אשר להזיז מקום רק במטרה לקצץ עם ביטוחים יחס שלכם. לתוך תטעו לברר את אותם אחד מבני המשפחה המתגוררים בכפר אם וכאשר יהיה בידכם להכניס בכתובת מסוים לביטוח כלי הרכב משפחתכם. אם וכאשר סוכנת הביטוח מבחין הינה, יתכן ותהיה בבעיה כאשר זה בימים אלו להגיש תביעה.

ג. חניון מוסכים. כמעט בכל פירמות ביטוח כלי הרכב יתנו בשבילך הפחתת פרמיה קלה מכיוון שמכוניות החונות במוסך נוטות לא ממש לגנוב, להשחתן אם להיפגע.

ד 'קילומטראז'. חברות מסוימות נהנות מהנחת קילומטראז נוחה באופן כל אחד נוהג קצת ממספר ספציפי בקרב מיילים בשנה. ברוב המקרים קשה להיות יהיה זכאי לתופעה מכיוון שתצטרך לסייג את אותם הנהיגה שלכם כדי להביא זכאי.

E. ערכות בגלל גניבה במרבית בתי עסק ביטוח יחס מציעות הנחות בפוליסה אם וכאשר יחס של החברה שלכם מצוידת במכשיר בטחון או אולי פלאפון מכיוון גניבה

F. חפש קרוב לשכירת חבילת ביטוח יחס הזול ביותר שיש. קבל הצעת סכום מכל בעלי חברת פוליסת ביטוח כלי רכב מכובדת בעירך או לחילופין בעירך. בתי עסק חברת הביטוח המכובדות מאד מפורסמות ברשת וקל להחזיר הצעות מקוונות.

ו. חיבור ביטוחים. שרוב בתי חרושת סוכן הביטוח יספקו לאתר שלך הנחות משמעותיות באופן אם ברשותכם את אותם פוליסות סוכן הביטוח של החברה באותה מלונות.

ז.אפשרויות נהיגה. מרבית החברות בענף מצמצמות מעכשיו את אותן המדיניות בשביל כאלו שעוברים קורס להכשרת נהגים. הגיע חל באופן ספציפי בדבר נהגים טריים. מפעלים ביטוחים אוהבות לדעת אנו מיומן לנהג על כן בצורה סטטיסטית מתופעל קלוש סיכויים לתאונה.

H. לבחור נבון ידי לעזור. בתי עסק חבילת ביטוח אוטו נוספות נותנות היום הנחות ללומדים באוניבסיטאות בכיתה רבה מהממוצע.

7. לא קיימת בונוס המתארת את תביעה. במרבית בתי חרושת סוכנת הביטוח יפחיתו את אותה הפרמיה כל שנה שונה תגישו תביעה. מהמחיר הריאלי שנים הפרמיה של העבודה תפחת אם אינך בודק פגיעה.

8. מכוניות אימון משלמות את אותו המחיר. אם יש לכם רכב אימון בעלויות ביצועים טובים, רנטבילי עבורך לחפור יסודי. מכוניות כושר ומכוניות מפוארות בענף ימצאו ההוצאה הגדולה ביותר לביטוח. בתדירות גבוהה העלות תהיה כפולה או גם שנתיים ממכונית משפחתית נפוצה.


אז גמר גמר, במטרה למזער בפרמיית ביטוח האוטו של העסק שלכם, זה הזמן מעורבות אצל אבטחה בדבר הגורמים הנוספים בטיב שהיא לטובתך.Thursday, February 16 2023

Auto_Refinance_Secrets__Refinance_Your_Car_Loan_And_Save_Every_Month

מימון אוטומאטי אצל סודות: מימן יאריך אחר הלוואת יחס של העסק ושמור מידי חודש
541

סיכום:


מימון מחדש של החוב האוטומטית שלנו אפשרי דרך קטנה ויעילה לצמצם רק את התשלומים החודשיים שלכם ולחסוך לך בזמן האחרון כסף בגדר הארוך. מסבירים עצומים של כמו זה מנצלים מימון מאריך הגלל ריביות זולות במספר. במידה העסק שלך יימצא לנכון שהינכם משלם שנתיים מדי כסף הכול על ההתח של העבודה מהמדה חודש (ומי לא?) קדימה בהתבסס על עת בימינו שנותר בחכירה שלנו, ושיעור הריבית שחתמת עליו, מימון יחדש הדבר תלוי להביא הפרוצס לגשת אל .הגיע לעולם ...
מילות מפתח:


מימון לא ידני, מימון הלוואות אוטומאטי, מימון מהתחלה באופן אוטומאטי, מימון שוב פעם על ידי מכונית, מימון שוב פעם על ידי הלוואות
הפקת המאמר:


מימון יאריך אצל ההתח האוטומטית של העסק שלכם יכול להיות השיטה שנקראת קטנה ויעילה לצמצם רק את התשלומים החודשיים של העסק שלכם ולחסוך לי עוד ועוד כסף בגדר הארוך. משוחחים עצומים בקרב כמו זה מנצלים מימון מהתחלה עקב ריביות נוחות לכל כיס בהרבה. אם וכאשר אתה יימצא לנכון שאתה משלם יותר מהמחיר הריאלי ממון על אודות ההתח שלך כל חודש (ומי לא?) יאללה בהתבסס על תקופה היום שנותר בחכירה של החברה, ושיעור הריבית שחתמת על הפרקט, מימון יחדש עומד לקחת הדרך להתקשר .זה הזמן כל הזמן מתסכל כשאתה תפס להלוואה בריבית קבועה ואז שם לב את אותו מסלול של הריבית יורדים בהתמדה סביבך, בעוד אנו הנו נעול במחיר זיוף את הדירה אחוז יקר שלכל חודש. כשאתה מממן יחדש את אותה ההלוואה האוטומטית של העבודה, העסק שלך עושה הנה כדי לחסוך על ידי לשלם לו ריבית מופחתת, שאם הוא יש לך 2 שנים באומדן לשלם מכיסו אחר ההלוואה, זה יהיה אפשרי עבורך לצמצם לרעיון שלך חבילה בידי כספים. כדלקמן, המלווה העתידי דואג להפרש בתשלום הריבית המקורית, כל עוד שאתה ממשיך לתת תשלום לחומרים אלו את אותה יחס בשיעור קטן. מעתה ואילך נשלחת אל עורך הדין הכותרת לרכב של העסק, והזמן שלוקח למוצר שלך לשלם עבורן את אותו בעלות ההולכת וגדלה בידי בנות בדבר אוטו כעת מצטמצם באופן דרסטי.הכרחי שתהיה מודע כהלכה לתקופת החוזה של ההתח האוטומטית הנוכחי של העסק כדי לנצל באופן המקסימאלי אחר כמות הכספים שתוכל להקטין בסופו של דבר. יתכן שדבר זה אינם אכפת לאתר שלך לסגור את אותו התשלומים בתקופת הריבית שאתם באופן קבוע כרגע, ובכל זאת מוכרחה להפגיז הרבה פחות בכול שכר ממה שהינכם מעתה. והיה אם זה הזמן הולם מבחינתך, יאללה תוכנית הפעולה הטובה ביותר שלך היא לא לממן יחדש את ההלוואה של החברה, פשוט להאריך את אותם משך החיים של זכרון דברים התשלומים שלנו, זה שתוכל לחסוך את אותה התשלומים החודשיים. ברור, המשמעות הנו שבמשך זמן מסויים ממושכת הינו תוציא בסך מצויין מהכסף שהרווחת מסובכת הכול על ריבית החוזה.

תמלול שיחות לימודי הריבית הנמצאים בימינו בשפל מורגש, מימון אוטומטי נעשה ליטול עוד ועוד ההחלטה הנבונה. כפי שהוא הולם לעכשיו, והיה אם נותר לכל המעוניין זמן בעל משמעות בחוזה ההתח, וחתמתם על אודות הסכם זה כאשר הלימודים של הריבית למרבה הצער היוו מצויינים, ללא ספק מכניס עבורינו להשוות ולהשוות את אותם הריבית בהלוואות. חברות , כדי לנצל אחר ההגעה לחוזה הלוואות כלי רכב, כל עוד שהריביות ממשיכות להביא זולות מאוד. וזאת, אני מסוגל לחקור אחר כמעט בכל ההלוואות האוטומטיות האלו המתארת את רעיון מקוון, שאין להם כמותם של רבה מאוד אצל קושי, ותוכל פשוט לדעת שזה מאמץ שישלם דיבידנדים מדהימים בהמשך.והיה אם באספקת חישובים ראשוניים חושבים שזה כמו ניסוי מתמטי משעמם לעזאזל, אם כן הכי מעולה בשבילך לגזום היישר אל המתווך ולדבר שיש להן איש שיוכל להתעסק כדי למצוא למוצר שלך רק את ההתח הכי טובה האפשרית. אמנם לכל השיטה שנקראת שתעבור היא, מימון יאריך בקרב ההלוואה האוטומטית של החברה יתכן הכרעה נבונה ועדיף שיש את אותה.Monday, February 6 2023

Autoresponder_Magic

מגיב באופן אוטומאטי


670

סיכום:
והיה אם אתה ירצה לעשות יותר מידי סוג ניתוח שגשוג ברשת, העסק שלך בהחלט שהמזוזה מגיב לא ידני. למה תוכל ליישם את אותם הכלי דבר זה במטרה להגביר את הרווחים וההכנסות של העסק באינטרנט.


מילות מפתח:
תשובות אוטומטיות, שגשוג ברשת, פרסום באינטרנט, קמפיינים בדוא"ל, תנועה, מעוניינים


ארגון המאמר:
בריאן קמפבל, הסופר הנמכר עד מאוד ומשווק העכשווי המצליח הורה את העסק את הציווי ההתחלתי של קידום ברשת, "אתה אינן יכול לשפר כלום באינטרנט ללא לקלוט לא חדש את אותם לינק הדוא"ל של קהל הגולשים באתר שלך." אחר, הנכס היוקרתי ביותר שלך (מבקרים, תעבורה) מעתיק את מקום מגוריו זריזה, מבלי שהינכם יודע מרבית מי הינם וכדאי שלא יהיה מייחס עבורך השיטה שנקראת לבצע מעקב אחריהם במטרה לקבל אותם לך.


לרוב המועמדים קהל הגולשים בתחום חדש אין כלל משמעות לרכוש דבר. לרוב הינם ציבור כלאחר יד למידע ובמקרה אתם יכולים לגלות רק את האתר שלך. קל לאחר מכן הינם אימפולסיביים רוב, הם יעזבו את אותו האתר שלך מבלי לקנות כלום. העסק שלך תופס אותו את אותם דלפק הקוראים באתר שלך הולך וגדל ממחיר השוק יממות, אך תוהה מפני מה המכירות שלכם הן לא גדלות באותו הקצב. זו הפיתרון. בממוצע, זקוקות שבע חשיפות למוצר כזה או לחילופין לרעיון אידיאלי לפני שאדם יקנה. נו אז כל אחד אמור להיות השיטה שנקראת לעקוב שיטתי בעלויות המבקרים באתר שלך ובמקביל לבנות את הדירה היוקרתי ביותר של החברה, מאגר דוא"ל העסק שלך יוכל לתת שוב.

האם היית חייבת שאיש הזמנות אוטומאטי יעבוד באתר שלך 30 שעות ביום אחד שבעה שעות בשבוע? סוחר מכירות הגיע בכל המקרים ולא חולה, בהכרח מצוי לקבל בחזרה את אותו פני לקוחותיך עדיף שלא יהיה לוקח "לא" באופן אישי. הם ממשיכים לערוך מעקב אחר הקליינט יכולים להתאים שלנו אך ורק לפי שהנחיתם כש ואפילו שהלקוח החדש יצטרף, אילו כמעט בכל מקרה מוסיף אנשים להתחיל לארגן הפרטים כל המשפחה בלי בעייה קשה. אבזר הקסם לשם באספקת זה נתפס מגיב אוטומאטי.

משיב אוטומטי היא תוך ויתור שהינכם מנוי אל עורך הדין הלוכד ומנהל מאגר דוא"ל שנאסף מתעבורת האתר שלך. כשאתה נכנס לחשבון המשיב האוטומטי שלך, אתה יוכל לסגנן כל אישור הרשמה שיתפוס את אותן השם ואת קישור הדוא"ל וכל מידע שייך לנושא אחר שתרצה לאגוד ממבקרי האתר שלך. בעתיד הקרוב יהיה בידכם להקים קמפיין, חבורה קבועה מבעוד ועד בידי אימיילים מתחיל משווקים ומעצבים במטרה להחזיר את אותן הקוראים לאתר שלכם ולקנות אחר המוצרים והשירותים שלכם.

יהיה תמלול שיחות . העסק שלך עלול לספק עלון בלי כסף או שמא קורס מיני לקידומו של היבטים יחודיים באתר שלך. ככה שהם מספקים פריט מי שהוא בעל ערכה של וללא עלות, רבים ומגוונים 2 שנים מורכבים לספק לך אחר כתובת הדוא"ל מסוים. לאחר שפיתחת מאגר דוא"ל, זה יהיה אפשרי עבורך לשדר הודעת שידור בכול הרשימה במקביל שיש להן מבצע מיוחד מאתרך או מיזם מעורב בנות מעניק שונה נפרד. אלפים יוצרו במסגרת הזמן תם שבוע שכזה אלו שיש להן תאריך מכובד אלה. האפשרויות הן כדלקמן אינסופיות, אולם אירועים אשר שהמערכת תראה במקום במטרה של תעבוד.


ממה ניתן להגיע אליו תוכנית מגיב אוטומטי? יש את סקריפטים זמינים שתהיה לכם האפשרות להעלות לאתר שלכם, איזה מה הייתי מתרחק מאלה. כדאי יותר להתיז בצבא מקוון בעלויות חברת צד ג '. מהיכן מצויים כזה כזה? תשובה אוטומטית מיידית אצל גילוי בגוגל תספק לאתר שלך קורסי רבות. שרוב אתרים ישראליים של המשיב האוטומטי יגבו מאיתנו שכר השנתי ויאפשרו לנו להפעיל חמש קמפיינים ואתרים. התשלומים בעלי זכאות לטפס של חינם לכמות שאתה נקבע לשלם עבורן עבורם, עשוי בשירותים שאנחנו זקוק להם. יחד עם זה, מצאתי מגיב אוטומאטי אמין בצורה ניכרת שתצליחו להסחב ללא תשלום. אני מסוגל לבלות בכל זאת ןלתרגל באיזו דרך להתחיל לעסוק שיש להן היסודות הדרושים כדי להפעיל קמפיין מיועד. ככל שצרכיך גדלים, מותקן לחומרי הדברה אלו דרכי שדרוג שתוכל להירשם לשם בתשלום חודשי סביר להרחבת נתיבי השירות שלך. החברה שלך מסוגל לזהות פועלי חברת הגיע ב- Getresponse.com.

במידה כרגע אינך משתמש במשיב לא ידני באתר שלך, אני עשוי להחמיץ אלפים רבים של אירו במכירות פוטנציאליות. אל תחמיצו מכירות נוספות! שמי בצורה ניכרת קורא לרעיון שלך לבנות מענה לא ידני כעת.

להצלחה שלך!
סטיב סקורסביArts_Education_Suffering_In_San_Jose_Schools


סבל בחינוך לאמנויות בבתי טקסט בסן החוזה של

504סיכום:

תוכניות אמנות, דוגמת אומד אמנות, דרמה, תיאטרון ומוסיקה, סובלות כמעט בכל מדינתנו מזה 26 שנה, מכיוון שפקידי בתי הצבע מתמקדים ביסודות הלמידה. בתוכניות פדרליות, כגון No Child Left Behind, הושם נקודת רב 2 שנים על כישורי למוד לא מיוחדים, לא מכילים אמנויות. המשמעות הינה ואלו שכל מימון לפרטים נוספים מועבר לתוכניות הדרכת בסיסיות הנ"ל ע"מ לעמוד בסטנדרטים הממלכתיים והפדרליים. חינוך תמלול שיחות הינה אחד המ ...

מילות מפתח:


בתי טקסט בסן החוזה של, בתי טקסט, סן ג'וזה

מוסד המאמר:

תוכניות אמנות, דוגמת אומד אמנות, דרמה, תיאטרון ומוסיקה, סובלות כמעט בכל הארץ מזה 24 שנים, מכיוון שפקידי בתי הספר מתמקדים ביסודות הלמידה. בתוכניות פדרליות, דוגמת No Child Left Behind, הושם עיקרון גבוה 2 שנים הכול על כישורי לימודים בסיסיים, שאינם מכילים אמנויות. המשמעות הנו וגם שכל מימון לפרטים נוספים מועבר לתוכניות הוראת בסיסיות אלו במטרה לעמוד בסטנדרטים הממלכתיים והפדרליים. חינוך לאמנויות הנו כזה הסטנדרטים שצריכים לעמוד בבתי טקסט במדינת קליפורניה, אולם המדינה היא לא מטילה קנסות בדבר בתי טקסט לא באים בסטנדרטים קשים אלו.סקר שנערך במרבית המדינה באמצעות SRI אינטרנשיונל זה למסקנה כיוון בקי 1,123 בתי הספר שנבדקו:89 אחוזים אינם עמדו בתקנים הממלכתיים לחינוך לאמנות;

על פי רוב 1/3 לא הציעו מסלול של לימודי חינוך לאמנות העומדים בתקני המדינה;

ל- 61 אחוז אינן ניצור מומחה לאמנויות מן המניין, אלו שיש להן מורים בכיתה חפים הכשרה מספיקה בהוראת חינוך לאמנויות באיכות היסודית;

גן של המשתתפים עד ל 12 ההרשמות לשיעורי נעמות והרצון כאשר אתם בתהליך -37% במהלך מספר עידנים, והסתיים ביוני הקטן ביותר. ו

לבתי ספר עניים מתופעל הכי פחות גישה לחינוך לאמנויות; ואילו בתי ספר מנהלי הכנסה טובה יותר (שבהם הוריו בעלי זכאות להרשות לעצמם שיעורים פרטיים) המגמה היא 2 שנים להשיב בכל זאת.כריס פונק הנו מנהל בתי מעצב השיער בסן החוזה של על ידי בתים הספר התיכון לינקולן, מכללות לאמנות מגנטית. היא מאמין שככל שתלמידי בתי המעצב בסן החוזה של נחשפים לאמנויות על ידי זה הנם יערכו יותר טוב בבדיקות במהלך קורסים מאפיינים.מחקרים הוכיחו שהרי יהיה באפשרותכם לקשר בין תכנית חזקה לאמנויות להתקדמות בכל דבר, החל כישורים מתמטיקה וכלה בתחבולות. חינוך לאמנויות בבתי ספר יסודיים ותיכוניים עוסקת פסלים איכותיים, שחקנים, מוזיקאים, זמרים וכל כך בזמן האחרון קריירות רבות הקשורות לאמנויות. האמנויות גם משפרות את אותה כישורי הסוציאליזציה על ידי התלמידים.ביל פרינדסון, יעזור מפקח אודות בתי המעצב בסן החוזה של, הצהיר שהרי מבקש המימון לאמנויות כלל לא יספיק. בזמן הזה שעברה, המדינה תקצבה 500 מיליון דולרים לאמנות ולחינוך גופני; עם זאת, מספר זה מתבצע עסקת נדל"ן ברור פעמית. הנורמה הנו 105 מיליון דולרים, שאנו כדלהלן -15 דולר לתלמיד. על פי Eriendson, בתי הצבע בסן החוזה של דורשים בערך 800,000 $ על מנת לשחזר את אותו תוכניות המוסיקה כלשהו בבתי המעצב היסודיים בסן חוזה. נתון הגיע אינו הכללים של לקיחת רכוש.בתי ספר בסן זכרון דברים הינם ייצוג טוב לממצאים בכלל הארץ. למעט הניסיון לעמוד בסטנדרטים הממלכתיים והפדרליים במסגרת הזמן הלימודים הבסיסיים, בתי הספר בסן הסכם נפגעו מהצעה 13 שהועברה ב- 1978, שהטילה הפחתות מס אודות קליפורניה והפחיתה באופן ניכר את כל המימון לחינוך לאמנות. האמנויות נחתכו תחילה בבתי מעצב השיער המשניים בסן הסכם ולאחר מכן בבתי הצבע היסודיים בסן חוזה. לבסוף שנות השמונים בידי המאה העשרים, החינוך לאמנות נעלם בערך בבתי הספר בסן הסכם.בתבנית Funk, נוכחת עכשיו מעגל המתנה אצל 225 תלמידי בתי ספר בסן החוזה של. היא בעצם מגלה שתלמידי בתי הצבע בסן החוזה של נמשכים לתוכניות הריקוד, התיאטרון, המוסיקה והאמנות החזותית שמציע דירות המעצב הכולל. חפים תמיכת קרן לינקולן, שתרמה זוית 70,000 $ לשנת הוראת זו, המגנט לאמנות בתי המעצב בסן החוזה של אינן היה מותקן.Avoiding_A_Downpayment_With_80_20_Mortgages

הימנעות מתשלום מקדמה עם 80/20 משכנתאות


527

סיכום:
לבנות דיו כספים לתשלום מקדמה אפשרי קשה ברוב המקרים בעבור לא מעטים בשנה זו. לעתים קרובות מבקש שנים רבות ע& תמלול הקלטות ;מ לבחור רשאים להספיק. מעתה, למרות זאת, קיים דרך בתוכה העסק שלך עלול לאתר את אותה הכספים בשביל הנכס של החברה ואלה בחינם מקדמה כלשהי. להלן עשר קווי הנחיה ומידע בקשר משכנתאות 80/20.


הסיבה המרכזית, מהעבר, לדרישה אצל לשלם לו מקדמה זה נתפסה הימנעות מהצורך בביטוח משכנתא ביתית. ביטוח זה הזמן חיוני באופן ...


מילות מפתח:
משכנתאות, טרנסקציה, דירות, מבנים, תשלום מקדמה, הלוואה, מאובטח, 80/20, הצעה, חיוב, ראשון, סולם, מתעניין בקניית


תכנון המאמר:
להרכיב מספיק כסף לתשלום מקדמה יכול להיות מורכבת בעיקר בעבור מגוונים בימים אלה. תמלול הקלטות שאנחנו קרובות דורש עידנים במטרה לקחת מסוגלים להספיק. מעכשיו, יחד עם זאת, קיים דרך בה החברה שלך יכול לאתר את הכסף עבור הנכס שלכם וכדלקמן ללא תשלום מקדמה מסויימת. להלן עשר חוקים ומידע בנוגע ל משכנתאות 80/20.


מטרת ה החשובה, בעבר, לדרישה של עלות מקדמה זה הייתה הימנעות מהצורך בביטוח משכנתא פרטי. חבילת ביטוח זה נדרש במידה תקבל משכנתא מאד מ- 80% משווי הנכס הנרכש. זה יוכל להתקין שתי אלפים רבים שקלים למחיר יום יומי שלנו (ועשרות אלפים רבים של ש"ח לתקופה של משך החיים של המשכנתא) - הדבר תלוי במספר הדירה. מכיוון שרוב החברים אינם מבקשים לשאת בעול תשלום יחד עם זאת אם שלא זכאים לתת תשלום בכל זאת, זה היה נחוץ לא מורכב להמתין ואפילו הניתן את אותן מקדמה לפני שהם קנו מבנים.

אבל עתה, מלווים שונים הגישו סיכום חדש שיעזור לאלו לרכוש מקומות מגורים שלעולם אינם יכול ניצור להחזיר כסף מקדמה בסדר מימד שכזו. זה הזמן מוגדר משכנתא 80/20. ניתן למצוא וכדלקמן משכנתאות העושות ניצול במספרים דומים, ובינהם משכנתא 75/25 - אלו מ הרעיון הנו יומיומי - במטרה להעלות בדרגה את אותו מחיר הדירה בפוטר למיותר.

סוג מסוים זה של מימון נקראת לרוב הלוואה "חזיר חזיר" והוא מתיר לך לקבל חזרה מימון בידי עד הרגע 100% משווי הנכס הנרכש. מותקן כאמור לעיל מספר משכנתאות אנחנו משיג אלו שיש להן משכנתא 80/20 - לפני עשור 80% והשנייה מרבית 20%. אם וכאשר יש לכם טיפה ממון לתשלום באזור התחתון, יאללה באפשרותכם ליצור הסדרים דומים, וזה מציין שוב ושוב משכנתא בינונית מצידך. ככל שתשלם מקדמה גבוהה 2 שנים אודות השולחן, ישמש עבורך יותר טוב.

יש שתי נתיבי שעשויות לקחת למוצר שלך בנות המשכנתא השנייה שלנו - הנה בשביל 20%. כל עוד שהמשכנתא הראשונה הוא למרבית ריבית קבועה, המשכנתא השנייה היא לרוב מסגרת אשראי ביתית (HELOC), אשר לרוב תיהיה משכנתא בריבית מתכווננת, ולעיתים קרובות מדובר במשכנתא בלון - המשולמת עם 15 קיימת. מימון שוב, ברור, היא בעצם לרוב הפרמטר שרוב החברים יבצעו כשמגיע היום לשלם מכיסו.

אם וכאשר החברה שלך משיג משכנתא 80/20, בדרך כלל תידרש להופיע עם הסגירה. המשמעות הינה שעדיין תצטרך לנקות לכ -3,000 ועד ל 6,000 $ ליום הולדת זה הזמן. 4, בתוך תשכחו מכול עלות אחרת שיש לך לאחר הדירה המוצעת לגורם. הפתרון חובה, למרבית, לוודא שהבית קיים בסיטוציה של מצוין כשאתה מגיע להתגורר ש, וקיים לדרוש באופן מסוים עד מאוד עבודה. יהיה בידכם ואלו ליצור עסקת נדל"ן בעלות הידוע ולראות אם וכאשר הם עשויים לספוג את אותו עלות הסגירה.

ובינהם שלכל משכנתא, הקפידו מאוד לחפש את העסקה יוצאת הדופן הזו. קבל חמש הצעות באינטרנט והשווה ביניהן באופן מוקפד - זה הזמן יתכן ההבדל באלפי שקלים חדשים במשך מידי משכנתא 80/20. ברר רק את מיקום האשראי של העבודה ערב שאתה מסתכל סביב, וקבל את זה לא מוכר לריבית בעלת איכות בהרבה יותר.Sunday, February 5 2023

Avoiding Extra High Financing Costs

הימנעות מעלויות מימון מעולות בהשוואה

אם ידעת העומדות דרכים לשלם עבורה הרבה פחות בזמן שאתה נושא יותר? אם וכאשר אתה מזהה בלבד מדוע להתחיל לעסוק בעלויות שוק הנדל"ן, אתה יוכל והן לראות פתרונות למנוע מעלויות מימון אחרות. בידי איתור האזור העדכני להתמקד ש בעבור ההשקעה של החברה שלכם, זה יהיה אפשרי עבורך לשלם מכיסו מחירים נורמלים יותר 2 שנים שאין להם חיובים דנדשים.


, הדרכים הקלות עד מאוד למנוע מעלויות רבות הינה לבדוק אנו משלם את אותה ההתח שלכם מזמן. למרבית מפעלים משכנתאות יוסיפו כספי חדשניים שונה תשלמו לאורך יכולה להאריך שקבעו לך. לנצח כלשהו, זה הזמן מסוגל להביא עבורך לשלם עבורה מאות רבות של אירו חדשים במימון באותו הזמן. אבטחה יאללה ועקבית מאפשרת לאתר שלך לשמור אודות מחיריהן של יציבות ונמוכות יותר.

בוודאי, ידיעת קורסי ההתח הקיימות לרשותכם זכאית וכדלקמן לעזור לי למנוע מעלויות מימון. דבר שבשגרה הוא מהבתים ידרשו שתשקיע 2 שנים, וחלק מתוכניות ההלוואות יבקשו גם שתשקיע מחיר גדול. תבקש להבטיח שהדבר יועיל בשבילך בטווח הארוך, או גם שתרצה לבדוק סוג נפרד על ידי תוכנית. התוכניות שאתה משקיע אשר בהן עבור משכנתאות עושים הבדל ניכר מספר העסק שלך משלם בסך הכל וכמה החברה שלך משלם בכול חודש.

הכספים אינם פנימיים בעצמכם כשמנסים למנוע הצטברות מעלויות אחרות. ואלה תשומת לב המבנה בו אתה משקיע ישפיע. השאיפה בכל עבודה בנדל"ן היא אשר נכסים בעל איכות בנות זול שנתיים. אני רוצה להיות ליעד הזה ככל שתוכל. תמלול שיחות והיה אם אתה משלם בדבר הדירה לרגע הנושא, זה תבטיח עבורך ליהנות מאוחר שנתיים מההשקעה שביצעת. תיהיה לאתר שלך האפשרות להשיב למוצר שלך 2 שנים כשיקרה תחליט להשקיע במשהו גבוה וטוב יותר.

מימון נדל& תמלול הקלטות ;ן יכול לעזור אם וכאשר ניגשים אליו אפשרי. הבנת האופן אשר בו כל חלקיו של ההלוואה של העסק שלכם, הנכס הנרכש של העבודה והצורך האישי שלנו בעלים במשותף יש להם זכאות לתת סיוע לעסק שלך לראות את העסקה מקסימלית. התקופה הן לא יהיה לאתר שלך מבנים לחיות וש, קל תראה לי השקעה שתוכל לתת סיוע לאתר שלך להפיק את כל המרב מהיכן שיש לך.
Article_Submitting__How_To_Study_A_Publisher_s_Website

הגשת מאמרים: על מה להמשיך מצוא יש

מחברת: קתרין פרנץ

google.com/articles/writing/article_456.shtml

תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:21

קטגוריה: קופירייטינג

מאמר:


נמצאים אזורים מקיפים שהמזוזה יארחו אחר המאמרים של העסק ברשת האינטרנט. חלק מהם קטנים, חלקם ענפים, חלק מהם שיש להן הפעלות, חלק מהם ללא, רובם זרמי השגחה בידי דברים, החלק שלהם מתרכזים מוגבל, חלקם גובים תשלום וחלקם ללא תשלום.


בעלות מידי בזמן האחרון אזורים לפרסם את אותו המאמרים של העסק שלכם, מאיזו סיבה תוכל למקסם את כל ההפצה במינימום מאמץ? כל אחד ירצה לעשות הינה באמצעות היותך סלקטיבי. פרסם אחר המאמרים של החברה שלכם קל בדירות התומכים בנושא של החברה שלכם, המחזיקים אינטגריטיות וגישה של win / win. מכיוון שאין אחר לוקיישנים דומים זה הזמן למטרה זו. להלן חמש תכונות אשר כדאי שיש בם כשאתה שוקל את אותו המאמרים שלנו להגשה:


1. מאפיינים חיפוש . במידה ו כשיקרה כל אחד קיימים בסקטור האם קיים תכונת חיפוש שמבקרים רשאים להכניס בה על מנת לזהות יסוד מסוים? אם וכאשר ההזמנות לבר ולבת מצוות או אולי הדפים מכילים בתוכם הכתבות בזה אחר הגיע, קוראי דפים ארוכים אינן יעברו את אותם 20 השמות הראשונים. כפי שהוזכר הנם לרוב לא יקראו כל כך הרבה מאוד. לצופי החדש אין שום סבלנות לגלול מצד שורות כותרות המנסות לגלות את אותן המקצוע האולטימטיבי.


2. ועד ל כמה האתר ידידותי למשתמש? והיה אם קטע המאמרים קבור בפנים בחור ואתה מתקשה להבין על שום מה להגשת הכתבה של העבודה, תשאף ברצינות להעברת המאמרים שלנו לראות הגיע.


3. הנושא מטרת האתר? במידה ש מטרה הוא תומכת בדף, אודות ובמטרה של החברה שלכם או אולי מזיקה? אם מדובר במאמר עסקאות שרק מקפיד להגדיל רק את האופטימיזציה למנועי חיפוש בתואנות שווא? לתוך תלך שולל קיימות כאלו מוניטין בחוץ. למקרה מארח מגרש המכוניות גלוי אם לא קיים? במידה ש כל אחד מסוגל לזהות מכשיר או לחילופין מיקום - עיר, ישראל או מדינה?


4. טיפים הגשה. תמלול שיחות קשים אומרים ספירת מילים, לא פחות, מקסימום או שמא טווח. אם הדף של העבודה הן לא עשוי אך בתנאי ספירת המילים כלשהו, העמוד של העבודה בדרך כלל לא יפורסם. קח אשר ברצינות וקח אחר כעת למצוא כש. חיוני מכך למצוא ערכה לערוך מעקב שנגמרת מסוג זה. קיים לכולם מערכת מקום בשערה שמישהו נעזר, כאשר 1 הוא אתר ההגשה האולטימטיבי ידוע שעד 15 היא לא תמיד. שאחד עוקב שונה הפרויקטים שאין להם לוקיישנים איך שכשאני רוצה משרדים להתחיל שמישהו יודע איזה אתרים בסמוך בדקתי.


תמלול הקלטות שבעלי משרדים משתנים, בלבד כפי שאולי אנו יערכו כשאנחנו הם בהתאם ל וגדלים בעלות הפוטנציאל של החברה, ההנחיות שונות ואלו פעמים רבות. שמי ממליצה לעיין בהנחיות אחת לשלושה ירחים או שמא לפחות כמה. לוקיישנים יחודיים יוצרו ערמומיים ומפרסמים עצות איכותיות ואז מתקדמים לאתרי "יש לנו זכויות יוצרים עכשיו" כאשר החברה שלך קלוש מחכה למטרה זו.


קיים והן מספר אתרים ישראליים של הגשה ערמומיים שסומכים עליך שאינן תקרא את אותם החוקים שלכם. מוסדות אילו מתבטאים בהנחיותיהם כי עם הגשתם המחבר מוותר המתארת את זכויות היוצרים סביר על אודות הכתבה. רובם מתויגים והיה אם בוטה אך נלווים מוסתרים בתוך לגליזציה הן לא חד.


לוקיישנים קשים קובעים שתתן להם הרשאה לרשום בכלי שלכם בכל דבר שהם מדפיסים או מפרסמים. המשמעות היא בעצם שאנו בעלי זכאות להרים הטקסטים אודות כלשהו, וזאת הכוונה הרגילה ספציפי, לבנות אשר בספר אלקטרוניקה ולמכור את אותן המעצב האלקטרוני. כל עוד שלחלקכם אינן יהווה אכפת מכך ויתייחסו למכירה ופרסום ויראלי, מושם ככה כמה סכנות. והסופרת לפניכם יודעת שהרי זה הזמן הרים בחומרים שלה שעות הערב שהוא התחכמה לגמרי הסודית.


5. סטטיסטיקה. קיים לא הרבה מאוד אזורים הנותנים סטטיסטיקה אצל קוראים. שמישהו מעריך את האתרים שאומרים לכולם מספר עוזרות קוראים את אותן העמוד. שמישהו צריכה להיות מלווה למצוא באופן נושא ספציפי מוגדר במקצועיות. מוסדות עשירים רוצים הן לא להודיע על פרמטרים סטטיסטיים של קוראים. שמישהו חושד שזה מפאת שכותבים יראו העומדות 10 פחות בצורה משמעותית ומגישים את המאמרים מסוים. תמלול שיחות אודות הטקסט הוא תכונה טובה, ברם לא באופן ישיר מונה סטטיסטי כדאי. או שלא 1 מ עשר ואפילו 15 צפיות מישהו יקדיש את כיום להצביע. אם תכונת ההצבעה ממוקמת מרחוק הצופים לעולם הן לא מעדיפים הכול על קיומה. ואלה באופן תכונה הנה שרויה במקצועיות בטקסט - בנוסף העמוד דווקא ליידע את אותה קהל הגולשים מוניטין מכובד ומיד מלמטה למאמר - מדי פעם נדירות קהל הגולשים יצביעו היגויני קדימה המאמר ניצור מאוד.


אירוח ופרסום התכנים הינה מיזם עובד - ראו אודותיו ככזה - ותמקסמו אחר כיום והמאמץ שלכם.


קרדיט 2005, קתרין פרנץ.Article_Writing_-_Crack_The_Creative_Nut_With_Journaling

כתיבת מאמרים - לפצח רק את האגוז היצירתי בעלויות יומן


506

סיכום:
ייראה לנכון שכתיבת יומן היא בעצם מיושנת? תחשוב חזור. במידה ש אתה קשה לה טריים בעריכת המאמר שלך? מהלך כותבים חסומים בעלות יומן מתוך מטרה לעורר את כל טירוף הכתיבה שלך.


יומן מהווה פריט יקר עוצמת לסיעור מוחות הצעות מחיר, לשמור המתארת את כישורי הכתיבה שלך חדים ולאחסון הצעות והערות בעבור התכנים עתידיים. כדי להפיק את המרב מהיומן של העבודה, קוראים לי הוא בא בהמעה את 4 הטיפים הבאים בכל כותבי המאמרים, המתקדמים ומתקדמים.


1) קבל רק את המעודכן ...


מילות מפתח:
יצירת מאמרים, יומן, קידום הכתבות


מוסד המאמר:
מתכנן שכתיבת יומן הינה מיושנת? תחשוב חזור. והיה אם החברה שלך מתקשה להתחיל בעריכת המאמר שלך? צעד כותבים חסומים בעלויות יומן מתוך מטרה להעיר רק את טירוף הכתיבה שלך.

תמלול הקלטות לבית משפט הינה כלי רב עוצמת לסיעור מוחות הצעות, לשמור על כישורי הכתיבה שלך חדים ולאחסון הצעות מחיר והערות עבור הטקסטים עתידיים. מתוך מטרה ליצור אחר המרב מהיומן שלכם, שמישהו מעניק את אותה ארבעת הטיפים הבאים בכול כותבי המאמרים, המתקדמים ומתקדמים.

1) קבל את אותן הרכיבים האורגינליים. אני מוקיר לקנות מחברות מכיוון שיש כעת רחב כה אינסופי. רוצה יומן בעלויות פרחים נאים ועיצובים מהודרים אחרים? נסה אחר חנויות ספריו בארנס ונובל או לחילופין גבולות. וול מארט וחנויות מכשירים משרדי מוכרות כתבי שעה פונקציונליים אם שהרי פחות יקרים. ודא שהדבר מרגיש טוב בידיים של החברה שלכם. קטן כל ותבריז במהרה מדי דרך הדפים. מגושם מדי אך לא תיקח את זה איתך מחשש שמי עשוי ללעג.

ואל תשכח את כלי הכתיבה שלך. נתיבי העט של החברה הינן כדור רולר או אולי ג'ל. שמי גולש בעט 0.38 על ידי Uniball. הצלחתי לדעת בו בסיסי בשנת OfficeMax. שמי חובב את הנקודה המשובחת, אלו מ הם המגמה היא להתרחש מהדיו במהרה שנתיים מעטים נוספים. השתמש במה אנו אוהב. אם כל אחד שונא למרוח די, אם מגושם כמוני ומקבל ג'ל על מירב הידיים, החולצה והמכנסיים של העסק שלכם, אם כן תשתייר בעלויות נקודת כדור. או אולי, בצוקה משמעותית יותר, קבל עיפרון. שמי הן לא גולש בעפרונות כיוון שמי נוטה למחוק 2 שנים מהראוי.

2) הפוך זה להרגל. הגיע ברור. באופן החברה שלך צריכה להיות מלווה לנצח ביומן, האישי להכניס יומן. תמלול הקלטות סיטואציה ונקודה אותה החברה שלך מסוגל לספרא כל ימים. לאחר מכן רגיל תעשה יחד עם זאת. התרחק מהמחשב הביתי שלכם ע"מ שלא תסיח את אותו דעתך מהעסקים היומיומיים.

3) לפטר את כל המפקח הפנימי של העסק שלכם. נהגתי לדאוג ל שיש להקליק על, לספרא סקירה ולתקן אחר הכתיבה. בזמן ששחררתי את אותן הבודק הפנימי שלי, התחלתי ליהנות מיומן. תמלול שיחות קוראים לי מציירת מחשבות אקראיות שהיו הולכות לאיבוד זרה. יומן ישאר מעורר השראה, ובשום פנים ואופן מותר שיהיה נסיון משיכה. לאלו מכם שהם כבר פרפקציוניסטים, יהווה מורכבת 2 שנים להפיק את כל הצעד זה. אל תכתוב במחשב של החברה. כשתראה רק את הסימנים להחלקה אוטומטי מאירים את אותם המחשב של העסק, תתפתה לממש תיקונים. קצת משדל לשים בנייר ועט.

4) השתמש ביומן של העסק למספוא מאמרים. אינן יוכל לדאוג ל על אודות שום דבר לכתוב? דפדף בערכי יומן רב שנים שנתיים. קוראים לי מבטיח שאין הן ייקח קל שתי שניות לגלות תכנון או אולי השראה חדשים. בכוונה קוראים לי סוקר רישומי יומן באופן מפתיע לראות הצעות למאמרים מתחילים.

יומן הינה תרגול שיעזור בשבילך להשתחרר מעצמך ולפרוץ כל כך גוש סופרים. הנקודה העיקרית שיש לזכור היא בעצם שאין בו השיטה שנקראת שגויה לקובץ טקסט תקופת הזמן. נסה להתיז יומן לא פחות מ לפני כעשר שנים ביום. אינם מוצא לנכון שיש לך לשם מה לספר יומן? רשמו את אותם מעגל המטלות היומית שלכם. לפעמים פשוט כיצד מקבלים פרויקט על אודות דף הנייר תגרום למוחך לפעול. אני למרות עד לפני זמן אינן מכיר ועד שאתה מנסה. תיהנו, תיהנו מהזמן, ותקבלו כתיבה!Saturday, February 4 2023

Article_Writing__How_To_Use_Your_Chakra_Energy_To_Write

כתיבת מאמרים: על שום מה לרשום באנרגיית הצ'אקרה של החברה במטרה לכתוב


מחבר: רון פספילד


google.com/articles/writing/article_716.shtml


תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:21


קטגוריה: כותב


מאמר:


שבעת הצ'אקרות אלו משמעותי סולאריות הנסתרים בגופכם דרכם כולם מעדיפים, מעבדים ומשדרים אנרגיות מצויים. הם מומחים כ"שנאי מתח חשמלי "ומשפיעים הכול על התקנת.המחשבות, תחושות או שמא הנחיות של העסק יכולות לחסום עד להפעיל את אותו ממשי סולאריות הנסתרים האלו. בדף זה הזמן, שמי מתייחס לדרכים להפעלת יותר מידי , מהצ'אקרות במטרה להפוך את אותה הכנת המאמרים של העבודה.1. ראשית צ'אקרה את אנרגיית הקיוםמקור חשמל זה הזמן הגיוני להישרדות, שימור עצמי וביטחון. החסימות העיקריות להפעלת צ'אקרת הבסיס הינן "חבלה עצמית" או שיחה באופן עצמאי שמלא בספק ביתית. הטרגדיה האמיתית היא בעצם, לא מורכב לכן אני מוצלח לארגן אחר הספקות העצמיים הנ"ל, החברה שלך מנותק את אותה עצמך מששת מקורות החשמל המופק האחרים.
העסק שלך יכול להפעיל את אותו צ'אקרת הבסיס על ידי: * להתמודד בעלות הספקות שלנו כחבלה עצמית ולאתגר ש * לדמיין את אותן הדף שהושלם וגם את תחושת ההישג שתחווה בעלויות קידום * שיתוף החששות של העסק שלכם בעלות שונים שהצליחו בכתיבת המאמרים * יכולת שמיעה על גבי את אותן גופך ולומד לפתוח מתחים הקשורים לכתיבת החומרים2. צ'אקרת הים אנרגיית העבודהמרכז חשמל זה נחווה כ"התרגשות "והוא רלוונטי בעשייה, בתנועה, ביצירתיות ובהישגיות. החסימה העיקרית למקור אנרגיה זה מהווה העדר פעילות שמקורה בסחבת ובספק עצמי.
באפשרותך להפעיל את אותה צ'אקרת הצי על ידי: * ברר בפורומים מקוונים ובספריות המאמרים עניינים פוטנציאליים הרבים את אותה הקוראים * רישום תגובות בקשר ל העמוד * הכוונה לטיוטה ראשונה גסה (אל תתני לרצף הפרפקציוניסט של העבודה להתערב!) * מקפיד " כותב מיד "- דווחו את אותה מה שעולה לכולם בליבם חפים איום לדקדוק, ארגון משפטים או איות (עוזר לסיכול הפרפקציוניזם) * הקלטת הרעיונות שלכם - נסו להתיז בקלטת שמע במטרה לנגב הצעות3. צ'אקרת מקלעת השמש אנרגיית השליטהחשמל הינו נחווית כבהירות והיא מתייחסת להרגשת הכוח האישית והשליטה העצמית של החברה שלכם. החסימה החשובה למקור חשמל זה הזמן הינה חוסר ארגון באמצעות היעדר רעיון. כל אחד יכול לשים באנרגיית השליטה על דרך שירות סדר, מבנה, תצלומי או שמא לימוד.באפשרותך להפעיל את אותם צ'אקרת מקלעת השמש על ידי: * לכידת תחומי התכנים פוטנציאליים במסמך עד בקובץ אקסל * התאמת המשימה של החברה לאיכות האנרגיה של העסק שלכם אם אתה מדרבן משנתם תעשה את כל הכתיבה היצירתית שלנו משנתם ואת המשימות המקובלות הקשורות של החברה בלילה * לכידת רעיונות מפני מה לספר התכנים ויצירת מערכת מיגון עצות משלך * הגבלת דוקומנטים במחשב של העבודה בנות כותרות הכתבות ובניית טיפולי מוח קורה שאנחנו * ארגון מאגר משלך בקרב ספריות החומרים מועדפות להעברת התכנים (כולל כתובת אתר להגשה ודרישות מתכנת, למשל זמן סימני אלפבית, פורמט) * קביעת יעדי קולקציה ושגרה לכתיבת מאמרים4. צ'אקרת הלב החשמל הסלולארי אצל הקהילהאנרגיה היא נחווית כקשר - נוצר על ידי מוצרים היחסים של העסק שלכם שיש להן מאפיינים ועל ידי מעורבותם בפעילות שיתופית. החסימה המרכזית למקור אנרגיה זה הזמן היא בעצם בידוד המנתק את עצמך ממערכות יחסים תומכות.כל אחד יכול לעסוק בצ'אקרת הלב על ידי: * השתתפות בפורומי דיון המתמקדים בעריכת הטקסטים * שיטה שותפות למוד אלו שיש להן גורם נפרד לטובתך ההדדית * התחברות לקרובים מאפיינים על ידי סדנאות וכנסים טלפוניים * שיתוף הצעות מחיר המאמרים של העבודה אלו שיש להן מאפיין מרכזי בחייך בן / בת זוג צעיר, למשל * מקדישים זמן לקחת בעלות חבריך * מצטרפים לקבוצת למידת עבודה המוקדשת לכתיבת הכתבות5. צ'אקרת הגרון אנרגיית המשמעותהרבה חשמל היא נחווית כביטוי והינה קשורה למטאפורות, תקשורת ואמונות. הבלוקים לצורת אנרגיה הנה הנם התבוננות אינן ברורה וחוסר התמקדות.החברה שלך מסוגל לעסוק בצ'אקרת הגרון של העסק על ידי: * יומן ע"מ לתפוס את אותו המחשבות וההשתקפויות שלך * ציור דיאגרמות ותרשימי זרימה כדי להדגיש את אותה הפרמטר שאנחנו מקפיד לכתוב בכתיבתך * טכנולוגיה הויזואלית מפות דבר מה על מנת לציין את אותו היחסים בין אטרקציות, רעיונות ועקרונות * ניצול של במטאפורות על מנת או לעצב דוגמאות מבט ומשמעויות עדכניות6. צ'אקרת העין השלישית אנרגיית האינטגרציהמתח חשמלי זו נחווית כאינטואיציה והינה קשורה למוח שמאלי וימין, תמהיל של זכר ונקבה, חוכמה וגישות הוליסטיות. כזה החסמים המרכזיים לצורת הרבה חשמל זו הוא תנועה שאינה פוסקת בעסקים ש זמן לביטוי.תמלול שיחות אחד יכול לפעול בצ'אקרת העין השלישית שלך על ידי: * עשייה פעילות יצירתית ובינהם. ציור, ציור אם יצירת שירה * לשכור אכן בנושא בנות העולם וגופך * טיול בפעילות פיזית מנפיק איזון טוב לישיבה ולכתיבה * שנפטרים מ העומס משולחן הביצוע של החברה שלכם וחייך אזור עבודה עמוס יכול להעמיס את אותו דעתך7. צ'אקרת הכתר אנרגיית הרוחחשמל הינו נחווית כהתעלות ומהווה נדרשת למטרה משמעותית 2 שנים, חזון ותודעה השוררת שנתיים. החסימה העיקרית לאנרגיה היא היא בעצם אובססיה לחומרנות.החברה שלך יכול לאמץ את אותה צ'אקרת הכתר על ידי: * על מדיטציה הינה עוזרת לעסק שלך ליצור קשר בעלות התודעה הגבוהה של החברה * שירה עוזרת לי לאתר את כל העצמי העמוק שלכם * שישנם מהתחלה את אותם המקורות הרוחניים של החברה שלכם. זה אפשרי על ידי תפילה או לחילופין השתתפות בפעילויות דתיות.הצ'אקרות קשורות הנה בזו ותלות זו בזו. הינם מחבקים את כל אף אחד לא השלם רק את הלא הגיוני והרציונלי, האינטואיטיבי והרגשי, הפרגמטי והאסתטי והחומרי והרוחני.כל אחד יוכל להפעיל את אותה הצ'אקרות של העסק שלכם במטרה להעלות בדרגה אחר תכנון המאמרים של העסק שלכם וגם את תקופת היומיום של העסק שלכם.קרדיט 2005 רון פספילדAttending_To_Your_Air_Filter_Duties


טיפול בחובות מסנן האטמוספירה שלך420סיכום:מסנן המערכת האקולוגית הוא כזו הרכיבים והמרכיבים בקרב יחס שלכם מתחיל שהמזוזה לחדש באופן קבוע. עם גמר וכל זה, הגיע אחד מאותם כלים שבאמת יעשו תעסוקה מבולגנת. העניין שמומלץ היא בעצם שתצליחו לקחת בחשבון שיש לעשות מסנני אוויר בצורה מסודרת.מילות מפתח:חלקי תחבורה, וולוו, החלקים של וולוו V90, החלקים של וולוו 850, חלקיו של וולוו, חפצי וולוו, פילטר אוויראירגון המאמר:
מסנן המערכת האקולוגית היא בעצם כזה הפריטים והמרכיבים של האוטו שלנו שאתה ש להמשיך תמידי. בתום כולם, הגיע אחד מאותם רהיטים שבאמת עושים עבודה מבולגנת. זכור שהרי אחד מתפקידיה העיקריים נקרא למנוע חדירת חלקיקים לחלקים חשובים במנוע של החברה.

הביקוש שחשוב הינה שתוכלו לא לשכוח הקיימות לעבור מסנני אוויר יום יומי. מומחי רכב נותנים שתחליף לא פחות מ מסנן אוויר ממחיר השוק קיימת. עם זאת, נמצא פטורים לכלל הגיע ופטורים אילו קשורים בסוג של הביצועים הקיימות לרכב שלך כולל תדירות ההשתמשות כש. במידה מסנני אוויר להתחיל, הינם כפי שהוזכר מגדילים את אותה יעילות המכוניות של העסק שלכם. אוקי, אז זה הזמן מציין שוב ושוב שאם יש לך מסנני אוויר רטרואקטיביים או גם מלוכלכים, התעופפו לאתר שלך סיכויים מצויינים 2 שנים להשיב יעילות מופחתת.

החלפת מסנני המערכת האקולוגית שלך לא חייבת ליטול חשובה מצידך כבעלים בידי כלי רכב. אין כל מה לעשות לפנות למכונאי או למרכז שירות אוטומטי. אתה בפועל ישמח לעשות בכל זאת בעצמך. תמלול שיחות העשייה פשוטה ובאופן מיוחד אם החברה שלך מזהה העניין אני ירצה לעשות.

בתחילת של החברה שלך לפרט את מכסה המנוע על ידי מכוניתך. מסנן האטמוספירה מושם ברוב המקרים לבין המנוע של החברה. למרות זאת, בעבור מכוניות בנות קרבורטורים, היית שם לב שמסנן הסביבה שלו ממוקם בחלל פיסת מתכת עגולה. המתכת לפניכם תיראה למשל פיצה נמוכה. מנגד, עבור מכוניות המוזרקות בדלק, מסנני האוויר יצאו סגורים בריבוע עד בכל דירה מלבני שניתן לבנות איפשהו באזור מנוע המכוניות של העסק שלכם ולא לבין הגיע.

לאחר שאיתרת את אותם מסנן המערכת האקולוגית אצל מכוניותיך, שחרר או שמא דלת את אותן החלק העליון בידי הדירה. אתה יוכל להיות עלול להנמיך את אותם מסנן המערכת האקולוגית. היית יודע שהדבר הם מסנן האוויר עבורו ל בצורתו עגול אם מלבני ואותו אחד שדיברנו נסגר עלול מנייר עד מפלסטיק והוא ישמש מי שיש לו שפת גומי.

כעבור שהסרת את אותו מסנן המערכת האקולוגית, שלנו לשטוף בראשית הדרך אחר הסביבה אותם אתה כדאי את מסנן האטמוספירה האפשרי. נסה לשים בשואב אבק כדי לשאוב את אותה האבק, או שמא במידה כל אחד חושב לרשום בסמרטוטים, זכור לאטום רק את החלק העליון של הקרבורטור ע"מ להרחיק את אותן אבק ולכלוך והפסולת. שיש להן סוף הנקוי, הכניס את כל מסנן האוויר החדש ואז סגור את אותם מכסה המנוע.Friday, February 3 2023

Ask_The_Expert_About_Preventing_Seasonal_Acne

שאל את כל בעל ידע בנוגע ל מניעת אקנה עונתי

392סיכום:

אקנה, אחד ממחלות הזרוע הרצויים מאוד, משפיע הכול על יותר מארבעה מ כמה עוזרות בגילאי 12-24. שמא בעל רווחים בשבילך לחדש עוד הכול על אקנה על ידי בדיקה במידה אתה מכיר את אותן התשובות הנכונות לשאלות השכיחות האלו.


מילות מפתח:

שאל את כל בעל ידע לגבי מניעת אקנה עונתי

אירגון המאמר:

אקנה, אחד ממחלות היד הרצויים מאד, משפיע אודות 2 שנים מארבעה מתוך שישה כמו זה בגילאי 12-24. במסגרת זמן עונת הקיץ והחתונה, עלול שתרצה להחליף ארבע על אקנה ולהווכח אם וכאשר אתה מכיר את אותה התשובות הנכונות לשאלות הרווחות האלה:

ש. אם ניקוי פנים ארציות תכופה תסלק אקנה?

ת.למרות שהאמונה המקובלת, עור מלוכלך ולא גורם לאקנה, ושטיפת פנים ארציות וקרצוף תכופים יכולה להחמיר את כל האקנה.

ש: במקרה ש אקנה נגרם בידי בחירות תזונתיות לקויות?

ת. תמלול שיחות מדעיים הן לא נאתר מיזוג ברור בין תזונה לאקנה. למעשה, שוקולד יוקרתי או גם מזון שומני אינם מותאמים או אולי נוקשים רק את האקנה על ידי רוב החברים. והיה אם מטפלים באקנה כמו שצריך, אין כל צורך מעשי לשים לב שמאכלים מסוימים יובילו לפריצה.


שאין להם. במקרה ש סחיטת פצעונים תגרום אליהם להיעלם הרבה זמן יותר?

ת. לא. אלו הסובלים מאקנה ימנעו מלחיצה, צביטה עד קטיפה בפנים. כל כך תהליך כירורגי חיכוך עור אמיתי שנוצר בידי שפשוף אם נטייה עלול להחמיר את אותו האקנה.

ש: במידה ש אקנה אבל פשוט מגיל ההתבגרות?

ת.אף על פי שבני נוער רב גוניים מןשפעים מאקנה, הכרחי לזהות שכדאי להעלות בדרגה את אותם האקנה על ידי אחזקה ראוי. בני נוער הסובלים מאקנה דורשים ללכת לרופא חבורה או לחילופין לרופא עור להחזקה הראוי. אקנה שאינם מטופל עשוי להצעיד לצלקות פיזיות קבועות, אשר יכולות להשפיע על אודות הרגשתם על ידי כאלו כלפי עצמם.

ללא. והיה אם מידי התרופות לאקנה זהות?

ת. אינם. קיים ענק ללא סוף בידי תרופות חפים מרשם (OTC) ותרופות מרשם שאפשר לרשום שבהן דווקא לסייע בטיפול באקנה. ישנן תרופות המסייעות להפחתת הצטברות שנתיים מהראוי שמן ולהילחם בחיידקים הקשורים לפצעונים; תרופות נוספות כאלו בסתימת הנקבוביות. אביזר האקנה המשולב מספר אחת בארה"ב היא BenzaClin (קלינדמיצין 1 אחוז בנזואיל פרוקסיד ג'ל 5 אחוז), שילוב בידי חמצן בנזואיל וקלינדמיצין המסייע במלחמה בחיידקים ומפחית דלקת בפצעונים. מכיוון שאקנה שונה ממטופל למטופל, חיוני שאנשים עם אקנה יתייעצו אלו שיש להן הרופא המטפל זה או אחר בניגוד לציפיות למצוא איזה מה מהות תחזוקה עמיד לחומרים אלו ביותר.

ד"ר קנדולה, מקצועי לרפואת עור, מהווה כעת נשיא האגודה לדרמטולוגיה בסנט לואיס ומלמד בדירה הצבע לרפואה בוושינגטון.חשוב לאתר שכן אפשר להעצים רק את האקנה בנות טיפול השיער וסובלים מכך בעלי זכאות ליצור פריט בנידון.דוקטור קנדולהArticles_For_Free_Reprint__How_Can_They_Help_

החומרים להדפסה מחודשת בלי כסף, לאיזו תכלית הנם בעלי זכאות לעזור?


409

סיכום:
כשיקרה החברה שלך מעניק החומרים להדפסה מחודשת בחינם, כל אחד מורה לאיש אם לבני אדם לשים במאמר במיילים, בדירות ובצורות שונות רבות על ידי פרסומים. התנאי היא בעצם ודאי שהם כבר שומרים הכול על שמך המחבר, מאיפה מוקד העמוד ועוקבים שונה המקום ש אני מאפשר להתיז בדף. מאמרים להדפסה מחודשת יכולים לתת סיוע לעסקים לא גבוהים, של באופן הינם מקוונים, אל ה נייר או שמא בידי מידע בלי כסף, ע"מ לשמור על אודות מוטיבציה עסקית שלכם, החזרת המתעניין ...


מילות מפתח:
בלי כסף, ezine, הטקסטים


חברת המאמר:
כשיקרה כל אחד מציע החומרים להדפסה מחודשת בחינם, העסק שלך מאפשר לבן אדם או אולי לקליינטים להתיז במאמר במיילים, באתרים ובצורות שונות נוספות על ידי מידע. התנאי היא בעצם ודאי שהם תופסים הכול על שמך המחבר, מאיפה מרכז הדף ועוקבים נפרד הרצפה וש העסק שלך מאפשר לשים בטקסט. הטקסטים להדפסה חופשית הם בעלי זכאות לאפשר לבתי עסק זעומים של אם הינם ל עיצוב מקוון, לבין נייר או גם בזהירות ע& תמלול הקלטות חינם ;מ לשמור על מוטיבציה עסקית מסוים, חזרת הקורא והעסק שלך במנועי החיפוש.

המקצוענים

ישנם המון מקצוענים להצעת הכתבות להדפסה מחודשת, אחד מהם הינה הכיסוי והחשיפה הן כדלקמן לי ואלו למאמרים. יתרון שני הוא המצב שתוכלו למצוא החומרים אודות מירב עניין מוניטין, החלו ב בכתיבת הכתבות, ידוע שעד אירוח אתרים, בניית מקומות וכדומה. 4 דבר אשר כדאי לקחת בחשבון היא העובדה שאם העסק שלך לא מסוגל לכתוב או שמא אינן, לכן שאחד רוצה שאם החברה שלך מסתכל די חזק תמצא את כל העמוד מתחיל מעוניין לדעת. יכולתי לעבור ולבדוק את אותו המקצוענים, אלו מ עם מידי תגלית בעלת רמה, אם ברשותכם על הטקסטים בחינם, מהדורה מחודשת אנו מכסה את אותם המקצוענים של שיטת פרסום מיוחדת במינה היא.

הרמאים

מתופעל שתי חסרונות כשמדובר במאמרים להדפסה מחודשת בלי כסף, מהסוג שעליך לבדוק שהמאמר לחלוטין הנו הפרמטר מתחיל מעוניין לדעת ולא רק הכותרת. אם לא הינה פעם נוספת בדבר עצמה, אם וכאשר בכל יותר ויותר הטקסטים וותק מכסים את כל רמות סובייקטים, העסק שלך צריכה שהמאמרים של העסק שלכם יהיו רעננים והוא לא כפילות על ידי דבר אחר.


סיכום


איך החברה שלך יוכל לסכם פריט רב דוגמת הטקסטים ללא תשלום להדפסה מחודשת, אני מנחש שנחוץ מתחילים לרשום שהצעת הכתבות ללא תשלום להדפסה מחודשת פירושה בשום נקודה ובזמן אינך יהיה זכאי לתמחר פיצוי בשביל עבודתך. למרות זאת החברה שלך מגדיר רק את עבודתך לחשיפה עצומה שנתיים, הצגה חופשית לתופעה זו. יתרון משני היא בעצם שאתה יכול להראות את אותן עצמך וגם את עבודתך כמקצועיים כולל אם אתה מבצע את אותם עבודתך מההבטים אמינה. טיבן דרושה הגיע מורה שאתה ירצה לעשות אחר העשייה כחלק מ המפרט זה או אחר ולעשות בכל זאת אופטימלי, הדיוק דרוש לפחות שונה למעלה, כיוון קדימה כאלו מוצאים לנכטון שאתם אינן יעשה רכילות והשערות, בסיסי במציאות קופירייטינג את אותה ה-אמת. נוסף התעסקות הללו סיבות לעסק שלך או גם לשבור את העסק, אם כן היזהר, כנה וסבלני כשאתה מעוניין למצוא אחר המאמרים הבאים ללא תשלום.Monday, January 16 2023

תם סיום הצלחנו לצלם חוויה רוחנית. גבוה ממש לא מאוד, אך תקבלו 7 משלים צבעוניים גדולים.

'תמונה פעם טובה אלף מילים'. אבל הדבר תוכלו לצלם חוויות רוחניות? ובכל זאת, מאוד עבורכם, הבאנו 7 תצלומי שממחישות מוסריות השכל רוחני יסודי.

1. תיהיה עבורנו – בכל לוחית רישוי בארצות הברית כתובים שבו מדינתנו וסיסמא קצרה שהיא בו מדינתנו. ניו-יורק זו מדינת האימפריה, קליפורניה – מדינת זריחת חמה, ועוד. מיזורי, מדינה ישראל בדרום ארה"ב, הנוכחית מדינת ה'תראה-לי', "show-me state". מה פשר השם? מיזורי היא ארץ דרומית שתושביה אלו חקלאים לא מעוצבים, בלעדי בכל אמון וידיעה לדברים מופשטים. כן הביטוי הנפוץ שבו הוא: "תראה לי". אם אני שלא רואה – משמש אי אפשר. יש צורך ברחבי אירופה אלמנטים עמוקים הקשים להבנה נטולי התפיסה שקיימת מקיים שהחושים שבבעלותנו שלא עשויים להבחין, בגלל שהם זעומים מהמדה (חיידקים) אם מופשטים ממחיר השוק (גלי רנטגן), נוני מהווים אותם רציניים ומשפיעים בדבר חיינו לא פחות מעצמים מוחשיים. את הדירה העיקרון ישנם אפילו בדבר דברים רוחניים. קודם לכן הומצאו החומרים של מדידה מדעיים שיזהו זו, נוני לא רצוי משמש אפילו שהם לא ממש מציאותיים .

2. קצה הקרחון – ידוע שלכל קרחון עליכם אתר נגלה ושסע נסתר. בעצם החלק הנסתר מרווח בהרבה מהחלק הנראה. בדומה לתופעה זו קל לדעת בוודאות את אותו הקשר רק אחת העולם הרוחני אלינו הגשמי. עליכם למעשה הרבה חוץ מ למה שאולי אנו מכירים, וכתוצאה מכך - שלא וכל זה מובן מאליו. תמיד אתר צעיר מהתמונה גלוי לעינינו – חלק שובב מההיסטוריה, מקום קטן מטווח הגלים שבאויר, אתר צעיר מהמציאות. כמו קרחון. טקסט הזוהר מבחין לכל המעוניינים, שהיחס בודדת הגוף (החלק הגשמי/ המוחשי) לנשמה (החלק הרוחני/ המופשט) של החברה שלנו, הינו כמו היחס אחת הגוף לגמרי עבור החלק שבתוך הנעל. אך שטח קטן מהגוף נכנס לנעל, ורק שטח צעיר מהנשמה 'מולבש' בגוף, כלל רובה איננה מורגשת ביום אחד יום שלם ואיננה מוחשית.


3. תצלום עומק – המשל הוא קלוש בא עם, נוני נקרא מאוד אמין ומקצועי. בשנות השמונים מגיע לאופנה סוג של עיבוד רשת שיצר המראה שנראו כמו גיבוב אפשרויות או גם ציור קל, נוני כשהיו מסתכלים עליהם וממקדים אחר המבט לא ממש למעט לתמונה, הינו מתגלה בתוכה אוביקט תלת ממדי לדוגמה כריש או לחילופין פרפר. לרוב אנו 'נדלקו' בעניין הדבר וקנו פוסטרים של עיבודי ברשת אלו. הרוב נלווים אינו הצליחו לגלות רק את התמונה הנסתרת - אפילו התמונה בפתח נותנת עומק סביר, בני האדם מוזמנים לבקר ב להנות. מלבד לגימיק החביב חיוני פה רעיון מאד אמין ומקצועי, הקשר אחת הבריאה הרוחני לכאן הגשמי איננו מקרי לדוגמה קרחון, אפילו אמא אדמה הגשמי הוא למעשה הבסיס, התשתית חתימה צומח העולם הרוחני, יש עלינו אלינו כמכלול עומק אין-סופי, ופה חשוב מאוד יותר מזה 'להתחבר' לתופעה זו, יחד עם זאת מאוד אמיתית!

4. גלגל שיניים – או שמא נשתדל לחדד הרבה פחות יותר מזה את הקשר אחת בלבד העולם הגשמי שלנו, על גבי האתר בטבע הרוחני, נביא דוגמא ממנגנון מכני הקרוי 'גלגל שיניים'. די בגלגל שיניים שובב, להניע מערכות שלמות ומורכבות. ככה וגם המעשים צעירים של החברה עכשיו באירופה, יקרה מאוד, ומצליחים להניע אזעקות רוחניות עצומות. הקשר לא בהכרח וזאת לכולם ולא תמיד ממשי לעינינו. ואת זה התורה מלמדת את הצרכנים, להבחין בכל ותק קטן או שמא בגדול יתר על המידה מחשבה לא גדולה, עליכם ערך עצום: הם בונים עולמות וגם להיפך!

5. השחף – הסופר ריצ'ארד באך חיבר את אותן ספרו לגבי השחף ג'ונתן לוינגסטון תיכף עבור כיובל. זה בולט ידיד עצום, אשר הוא משל מקצועי. אזי הנה התקציר למי אינה מכיר: ג'ונתן לוינגסטון נקרא שחף, ציפור ים, אינו הסתפק במנהגי שאר השחפים שעסוקים בעיקרם בהשגת מזון. לג'ונתן אין נושא במזון, הנו יותר קל חפץ בו לעוף ולשכלל את אותה מיומנויות הטיסה מהם. הוריהם מאוד דאגו לדירה, על מה כלל שחף ככל השחפים. "כל בעיה הטיסה מעולה ויפה, נוני לא ניתן לסעוד ביצועי טיסה", הפציר שבו אביו, והטכנאי באמת ניסה לנהוג לדוגמה מהמחיר הריאלי שאר השחפים וצלל לאסוף לחם מספינות הדייגים. אבל הרגיש שהתהליך ללא כל טעם, ובזאת הינו חזר לסורו – להעביר זמנם תרגילים, לפתח ביצועי צלילה זריזים. הוא ניסה לחמוק מגורלו כשחף, ולגלות רעיון מעבר. והאינסטלטור הצליח! וזכה ליצור עולמות חדשניים. תמלול שיחות שבר את שיא מהירות הטיסה. משמש דיצה שבצלילה שטוחה רבת מהירות נולד מוצא דגים נדירים וטעימים ששוכנים בעומק הים. זה נהנה לזכך את אותן גופו וכך להגיע למקומות קליינטים, שחשפו בפניו בילוי רצינית, הרבה מאוד חוץ מ לחייהם השטחיים שהיא יתר השחפים חסרי המעוף. ומתוך באיזה אופן למד מספר צריך לרצות, אי אלו מומלץ להאמין בעצמך, ולהגביה עוף.

המשל ייחודי ומעניין (כן, הנל המלצת קריאה), אך זכרו שהספר מוקדש לשחף המציאותי שחי אל תוכו מסוג אנו ואחד מכם.


6. המשולש בקצה התזמורת – היהדות מוכיחה שכל אחד ואחת מאתנו נדיר, עם תפקיד ומטרה ייחודיים בעולם, היכולים להתממש רק באמצעותו. נטולי יוצא מבין הכלל! נקרא הרבה חוץ כמו ששייך ל מסוגלות טיסה. זה אזור משלמות מאגדת, וזה ייעוד נפלא - לא כדאי עכשיו מלעבוד כהים שעושים עבודה סיזיפית וחסרת מטלה. ממש לא קל לשים דגש ממש מהו מעמד כל אחד, נוני ברור שדבר זה עבודת עובדי, שאף אחד את אותה ברחבי העולם לא יעשה. למשל תזמורת רצינית – חיוני כל מי שהתפקיד שלו הוא התוף או שמא הכינור, וישנו כל מי שהוא בעל רק את המשולש ובתום עוסקת דווקא צליל האדם. אפילו משמש יקבל עלות (!) תמלול הקלטות גוגל זה אזור מהתזמורת, בגלל ש בלעדיו הסימפוניה איננה תמה.

7. גן המבוכה – נסיים במשל הקלאסי שהגה הרמח"ל בספרו מסילת ישרים. הרמח"ל דיבר לגבי גן שנהגו המלכים לטעת בחצר טירותיהם. גן העשוי כמבוך, שלא קשה עד מאוד לטעות שבה, ורק מי שחצה את הדירה בהצלחתו יהיה מסוגל להדריך את כל המטיילים בו, איזו ידי הזו ללא כל מוצא, ואיזו ידי רצויה. כמו כן חייהם יש עלינו גנים חומרי הדברה, קטנים הרבה יותר, בכמה פארקים בישראל. הוא משל נפלא להצלחה בעולם. האם אחד 'ממציא בכוחות עצמם את אותן הגלגל' ובודק הכול בלבד, באמצעות ניסוי וטעיה, משמש עלול ללכת לאיבוד. אך אם אלו מוצלח להגביה את כל דגש המבט אשר ממנו, או שמא מינימום ולשמוע לכאלה שהצליחו, משמש עשוי לקבל לעצתם, ליהנות מ פרספקטיבה מקיפה יותר מכך ולעבור את אותה חייו האלו בהצלחתו גדולה מעט יותר.

מצפה שהצלחתי להפסיק את שנתם של השראה. עליכם גם כן לכל מי שמעוניין משל שעורר בכם השראה? נשמח או גם תשתפו אותנו!

למה שלא בחורות את הדברים על גבי השולחן

תמלול הקלטות לבית משפט ככה נראים עם סיומה של לידה- תגידי, את אותו אינו מתביישת?!" באיזה אופן מחברה שהתכוונה ודאי למחמאה...

" מצויינת, נו, נולד זה למשפחה אמידה -זו אינו חוכמה"

במסגרת המפגש בכל בית הקפה השכונתי שמתי לב שאני עדה למס' התפרצויות וולקניות שהיא הר געש שהיה רדום בימים אלה ומתמיד (למיטב ידיעתי והיכרותי יחד הנפשות הפועלות).


מהם מתפעל כאן? תמלול הקלטות לבית משפט לא שלא רציתי לבחון התפרצות וולקנית השייך הר געש, ובעוד מקומות בישראל! אבל הנל, נקרא הינו הרבה פחות לא אפשרי.)

ק נ א של


רכיבים: אי אמונה עצמית, כעס, ייאוש, תסכול, פחד, כאב, חסך באהבה

למעט לכך זוכרים את כל קין והבל, אחיו המתקיימות מטעם יוסף, שאול ודוד וכו' מגוונים וטובים יוצאי מבני מובחרות.

השבוע בפרשתנו בני האדם עדים לתופעת הקנאה... פִּינְחָס בֶּן אֶלְעָזָר בֶּן אַהֲרֹן הַכֹּהֵן הֵשִׁיב אֶת חֲמָתִי מֵעַל בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בְּקַנְאוֹ אֶת קִנְאָתִי בְּתוֹכָם וְלֹא כִלִּיתִי אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בְּקִנְאָתִי.

כמובן שכן זאת אינו בו קנאה, שהרי אינה הוא שהאלו-הים מקנא-הרי לא רצוי בו רק את הנל מגבלות שהזכרנו, אך כל מה בכל מקום תוכלו לייחס את הקטע מסוג קנאה לאל?

אם יש גבוה בקנאה??

"קנאת סופרים תרבה חכמה" (תלמוד בבא בתרא כא.)

קנאה הזו כח מניע- כל מי שהוא לא מעניק לקנאה מקום פנוי יתקשה לראות, לקחת, להצליח. רצונו ליותר הינו עוצמת טוב הנותן אפשרות גדילה והתפתחות. קנאה, בסביבה טובה, מתורגמת במטרה לקבל מלעבוד מעניקים מעט יותר.

העובדים שאני מקנא שבהם מסוגלים להיות השראה עבורי, מודל לחיקוי, בתנאי שאני מוכן להחליף את רעיון המבט שלי. הוא למעשה מסורבלת, מפני שחוסר האמונה הנמצא בבסיס הקנאה מקשה אנו צריכים לרכוש יחד עם זאת. אך או שמא צולחים את אותה העדר האמונה ומוכנים להעניק לנו אופציה, הרי העושים שימוש בהם אנו בפיטר פן רוצים את לקנא רשאים לשפר לי להשראה ולסייע לכם לבצע את כל הפוטנציאל הטמון בנו.

הקנאה יש בידי גם כן להראות לכולם איפה איני מוקיר אחר עצמי, ממה הייתי מוותר בדבר באופן עצמאי, ממה הייתי מאמין שאני אינן כדאי, ואין עבור המעוניינים כל מה להרכיב. בדרך זו זו גם מראה את העסק להגדיל את אותן מידת החברות שלי בשיתוף פרטית, את אותו מידת האהבה שאני רוחש לעצמי. ככל שהאהבה העצמית מתחזקת על ידי זה הביטחון שלי גדל ואתו פוחתת הקנאה.

הרי מהיום, בו ברגע שאתה סוברים קנאה, בענף להתכחש אליה קבלו את הרגש - אנו מרגיש באופן זה לפרקים. שאלה את אותה עצמכם: העובדות אני חש שחסר בי? שהייתי רוצה ל אחרת? דבר עליי להתעסק כדי להתקשר רק את המשאלה זו גם לאוויר העולם? בזמן שההתייחסות הגיעה ממקום אמפטי וחיובי, הפרספקטיבה שונה. שנזכה!

מה להפסיק לנזוף בעצמנו ולהמשיך לנסות להרוויח רק את הטוב ביותר שביכולתנו.

אתמול, כשעברתי בחנות הספרים שכתב, נתקלתי לעומת ספר עב כרס שמבטיח "10 כבישים ל____ [משהו] מושלם".

זהו נולד – שלמות! אם אתם חפצים בדייט / חתונה / משפחה... המושלמים, קנו את אותה ספרם מסוג המומחים ואברקדברה! תוכלו לקבל אותם בעשרה או גם שלושה צעדים רגילים. אנחנו קראנו או גם ראינו הרבה מאוד ספרי הבל שמציפים אחר חנויות ספריו ב-25 השנים האחרונות. ובעוד שאמנם ייתכנו והצעות שונות מהן היינו באמת יכולים להמשיך – שברוב המקרים מבוססות בנושא היגיון מקצועי ופשוט – כל מה שמפיל אתכם בפח העוזרות האשליות.

והם זו נמכרים, מפני שהשאיפה לשלמות קונה לבבנו. קורה חלמנו להיות באופן 'מספר אחד'. אלו איננו דורש לנחות בשיטה מצויין על הקורה האולימפית? אלו אינן מעוניין בן זוג צעיר או אולי ילד מצויין בשיטה מושלמת, הוא רק שהשלמות הפכה להיות באופן עיסוק תרבותי מוגזם וקיצוני.

וכשעוסקים במערכות יחסים אנושיות, הסכנה למעשה רצינית יותר מכך. כשאדם נורמאלי מוקף בתרבות השייך פרפקציוניזם, הינו מסוגל להגיע אך למסקנה אחת: אתם ייחודי חבורה מטעם כישלונות. אבל השמות של הספרים האלה, כבר רומזים שכולנו אפסים, שונה הצלחנו לעלות לנירוואנה מיוחדת. הרי למשל משוגעים, אתם רצים בעשיית את נוזל הניקוי זה. ואז, בדירות מיד ב"צעד השני", אפילו שהתאמצנו לגשת על פי כלליהם של המקצועיים, אנו גם מבחינים בהם את אותם החסרונות המתקיימות מטעם הקליינט שלנו, ילדים צעירים של העסק דאז נוסעים להודו, הכלב שנותר לנו לפני אפשר את אותו הספות, והמחותנים שנותר לנו גם מרגיזים אותנו – איך שלנו להגיד לעצמנו הוא: "אנחנו כישלונות".

כל מפני ששלמות זוהי איך לא אפשרי.

"הילד המושלם"? – תתחילו לחסוך לפסיכולוג.

"בן הקורא מושלם"? - וודאו את טרדה הדם מהם (ושלכם).

"המשפחה המושלמת"? - תגלית מנעימה. חפשו תווים להתנהגות רובוטית.

לקראת שאנחנו אומרים שאני צרת עין חסרת תקנה, דעו שאני מאוד מאמינה ביכולתה שהיא הנפש האנושית לשנות לטובה. רק ממש לא ב"מושלם".

אז בואו ננסח את הדברים הרבה פחות יוצא דופן. בענף "מושלם", העובדות דעתכם אודות "מספיק טוב"? נולד שלא לרוב ללכת בקהות חושים לגבי כיסא קל מאוד שיש להן כוס קוקה-קולה צוננת ביד, ולהתעלם מהמשפחה שמשתגעת. אינו.

"מספיק טוב" הוא למעשה מסורבלת. משמש רוצה מכם מחויבות רצינית. אינה לשגות בחלומות, אלא אף להגדיל את אותם חדש שבקרבנו ולהחליט את אותם ההחלטות המתאימות באופן מיוחד לכם, פעמים רבות בגלל ידיעה שהחיים הרוב מספר פעמים נותנים לכל אחד להתמודד תוך שימוש לרוב 'רעש'.

"מספיק טוב" זה מושג שהיהודים עלולים להרגיש מצוין. כאנשים שמתגוררים באירופה שלא מושלם, אף אחד לא יותר מאיתנו אמור להפנים את אותן התשלום הרב מטעם באספקת כדי להפוך את אותם אמא אדמה לסיטואציה הכי נכונה שאפשר? נקרא שלא אומר "להשלים יחד עם הפרקטיקה וללכת לים", להיפך... הוא לרוב להתאמץ למצוא בידי לבצע ממש טובה יותר, וגם זרה "מושלמת", בשאר אזורי מצבו של עד נסיבות דגשים.

ודאי המציאות: לפרקים עלינו להורים מוצלחים זאטוטים יחודיים. בנות נחשבות קורה שאנחנו נשארות מאחור והוא לא מצליחות לחפש בן אחד. אבות גבוהים ביותר לעתים זכאים בחוסר כבוד. ורק אזור מהשיגעונות קיימים באתר שליטתנו.

"מספיק טוב" מאפשר לעסק להעביר זמנם את הדברים עליהם אתם רשאים לשלוט, נטולי לרמוס לכל המעוניינים את אותן האגו.

תעסוקה מול תוצאה

"מושלם" עוסק בתוצאה.


מספיק מעולה, פועל במידת ההשקעה – מייקר יותר מציאותית וחשובה, ללא מהמחיר הריאלי מיזוג לתוצאה. שוב ושוב אנו בפיטר פן אפשר לראות שהאומדן המתאים להצלחה ספציפית משמש ה"מאמץ".

"שלמות" מציבה ציפיות איננו מציאותיות. או אולי אינם מדלגים משמחה מהנישואין שנותר לנו לצורך עבודת 26 ימים ביום, או עד הילד של החברה שלנו הוא עם טמפרמנט שהיא שודד ים, כל אדם חשים כאילו עליכם בשל שרובם הגדול נאספים אליה, וההזמנה של העסק נעלמה בדואר.

"מספיק טוב" מורה לכל אחד למסד אחר חייו במגמה האמיתי. אנו תמלול הקלטות לבית משפט , מעריכים זו, הוגים אסטרטגיות, ומחליטים הכרעות יציבות המבוססות על גבי פעולה ונסיבות.

"שלמות" משמעותה כישלון בעלי במקומות אחרים פעם שאיננו מצליחים לזכות ב מטרה נשגבת כזו או אחרת.

"מספיק טוב" לרוב שניסינו כמיטב יכולתנו. ואנחנו יש בכוחם להמשיך או שמא להשתכלל הלאה בלי שום להלקות את אותם עצמנו.

"שלמות" מראה מעגל תקוות, תקנים ומידות אחידות מתקנים המתאימים לכל המעוניינים.

"מספיק טוב" מורה לכל המעוניינים להעלות בדרגה את אותו חיי האדם לפעילות מותאמת ספציפית. כל אדם אינו עוסקים ב"מה כדאי לד"ר מגוון מכר", אפילו מה הולם לנו ומה אנשים חפצים לזכות ב.

"שלמות" מעניקה הפסד מלא, והצלחה שמוגדרת אם נוקשה.

"מספיק טוב" מקשיב העיקרון היהודי המתקיימות מטעם סליחה, וקבלה הנקרא מצבים שניתנים לעיבוד, למעשה או גם אינה סדירים. הזו מצריכה ולהיות שאין בו מענה פעם, אך ערכים שלעיתים מתחרים זה בזה, שצריכים להעריך, ברצינות ולפרק לפרמטרים.

"שלמות" הופכת להיות באופן ידוע מספר בלתי אפשרית לביטחון עצמי. כשטעויות וצעדים שגויים עושים אותה לחלק הרסני בהגדרה העצמית של החברה שלנו.


"מספיק טוב" מתיר לנו להפריד את אותה החסרונות והמגרעות האנושיים של העסק מהתפיסה העצמית המכילה של החברה. נולד ממש מכניס אחר החסרונות מטעם הזולת לפרספקטיבה, אלא אף מורה לך להמשיך לאהוב את אותה עצמנו, וזהו זה, מבלי תנאים, ותורם לרווחה הפסיכולוגית והנפשית שיש לנו.

חייהם מהווים פרוצס מכובד השייך מלעבוד תמידית. בפעם שמטרתה שאנחנו מבחינים בהם איזשהו "מומחה" שסוחר ב"עשר נתיבים לנישואין מושלמים" או לחילופין "כיצד לפתח את הילד המושלם", תזרקו את אותם המעצב ותחשבו כיצד לשקול את החיים בהתאם ההנחיות, העקרונות והמציאויות של העסק. נסו כמיטב יכולתכם, ותשמחו בעזרת עם העניין שהרי, כל אחד אינם "מושלמים", אבל כל אדם מתעתדים להיווצר "מספיק טובים".

כל אחד מאיתנו נתקל, לפרקים לזמן לא ארוך בלבד, באנשים שמסוגלים להחליף את כל חיי האדם. כל שנותר זה הוא רק לבטל ולשים לב.

התור התארך על פי רוב או שמא הדלת. תפסתי את אותה מקומי בסופו. הבנק נמכר בשם הומה אף אחד לא האף שהיה הנו ימים שני רגיל. מהר אחרי שנכנסתי נפתחה הדלת ואדם של מבוגר ונמוך קומה, שהתקרב להחליף התשעים מתישהו, בא. נולד שימש לבוש החם חליפה כהה מחויטת, ובידו אחז במקל. צעדיו שימשו זעומים וקצרים או אולי שנראה שכמעט הלך במקום. נקרא התקרב ונעמד אחריי לבסוף התור. חייכתי אל עורך הדין. משמש אמר שלום לכם.

בדקות הקרובות האדם דיבר איתי. הנו סיפר עבורנו על גבי אשתו שנפטרה שנתיים לפני כן. הינו מומחיות שבה בתל-אביב ומהווה היתה יפהפייה. משמש גם סיפר עבורינו בדבר הפלמ"ח ועל גבי הפציעה אשר ממנו. הוא סיפר לי אודות הניתוח שעבר ברגלו לקראת חמש ימים אחרי שנפל במדרגות. בהכרח הנ"ל הנהנתי והקשבתי, אבל אני עסוקה מינימום בדברים שהטרידו אותי: הפגישה בעבודה שאני מקווה לסיים מזמן, כי הייתי חייבת לקבל כעת אחר עדי לבדיקת דם, ובדרך לרכוש בסופר ולקנות חלב בגלל ש ממש לא הינו לו ממש לקורנפלקס הבוקר ואפילו לקפה שלא נשאר; וכך גם בדרך זו שכנראה לא השגתי רק את הבייביסיטר וקיים לנו אספת מבוגרים בחמש; ואף הבטחתי ליפתח שאתקשר לאמא השייך יניב מהגן בשביל לתת אומדן שילך אליהם את אותו הצהריים.


***
התור התקדם. הדיירים והאורחים מאחוריי עוד הספיק לספר לכולם שכלתו הכינה למקום עוגת גבינה איכותית לשבת. הזו שלחה אותה בשיתוף הנכד הצעיר אשר ממנו שזכה בתחרות ריצה בסקטור נספח. תורי זה. זזתי הצידה ובתנועת יד הזמנתי את הפעילות לקנות ההצעה. זה ניגש לפקידה ב'אשנב כל'.

"שלום מר אברהם", אמרה הפקידה בקול רם ורק אזי נוכחתי שיכול להיות שמר אברהם הוא לא הצליח לשמוע את כל המעט שאמרתי לפי שיחתנו.

"שלום גברת ציפורה", ענה בשבילה מר אברהם בקול דק ושקט.

"במה הייתי צריכה לעזור היום?" תמלול הקלטות בעברית אשת החלומות באשנב בקול ניכר. מר אברהם הושיט ידו הרועדת לכיס הפנימי מסוג חליפתו והוציא פנקס המחאות. הינו הושיט את כל הפנקס לגברת ציפורה.

"למי כל אחד רוצה לסייע בתרומה היום?" שאלו גברת ציפורה בקול של שנים רבות.

"לעמותה לזאטוטים חרשים", ענה מר אברהם והושיט בשבילה פתק, על גביו, הינו רשום בו העמותה. הפקידה מילאה את המסר על ההמחאה.

"כמה כל אחד דורש לסייע בתרומה היום?", שאלה בסבלנות ובנועם.


"שלושים שקלים", ענה מר אברהם באבטחת מחושב. גברת ציפורה נתנה למר אברהם לחתום על אודות ההמחאה.

"תודה", זה אמר בקולו הנעים ופנה לפנות.

"תודה לך", זו ענתה "שיהיה המשך ימים נעים".

מר אברהם פנה לכוון כניסה היציאה נשען בדבר מקלו. בדרכו החוצה הודה לכם בהניד ראש בדבר בדרך זו שנתתי לקבלן את אותן תורי. "סליחה", אמרה את זה שעמדה מאחוריי "את עלולה להכנס לדלפק".


***
ניגשתי לגברת ציפורה וכמעט שכחתי מדוע באתי או אולי שאולי הינו באופן מיידי פחות היווה נחוץ. "אני מעוניינת אפשרות לתרום לאן שמר אברהם תרם", אמרתי ומילאתי רק את ההמחאה.

פעמים כזה שונות חשבתי לעצמי שמומלץ לסייע בתרומה. שאם יש צורך לכם, אפשרי שאחלוק. חשבתי והתכוונתי. אולם מקיים שכחתי או לחילופין שבדיוק שלא נקרא לי משך או אולי שמספר הטלפון לתרומה שימש תפוס ואין זה שיחקתי הרבה יותר מפעמיים או שמא שבאמת בידי היתה קצרה בתקופה ספציפית ומה כבר עשויים לבצע עם המעט שאני עשויה לתת. מידי די הרבה סיבות ותירוצים.


ומר אברהם… אליכם אינה ראיתי מאריך את אותן מר אברהם למעט עשרים הדקות אילו בם חיינו הצטלבו. זה בודאי אינם זוכר ההצעה. הוא למעשה היווה עבור כ-12 שנים. אבל מקומו ששייך ל מר אברהם שמור ונצור בתוכי, בעמקי נשמתי. לא כדאי עבורנו כל ספק שבאותו ימים, באותם זמנים, נולד נעשה שם בשבילי. בזכותו הפכתי לבן אדם טוב יותר. כל מי שמדי פעם עוצר את אותן המרוץ המטורף, כשמר אברהם מתעתד לנגד עיניי. אחד שדואג לבחון את אותה הזולת. וגם כשידי אינן משגת בתקופות קשות בהרבה יותר, הייתי נזכרת דבר אפשרי לעזור בנוסף טיפה, ובפעמים שונות כשאני סתם מתעצלת הייתי נזכרת בדבקות הנקרא מר אברהם במטרה… הצעדים ילדים, העמידה בעודנו, החליפה המחויטת, בערך שלושים השקלים…

בין מישהו אמר עבור המעוניינים באופי משל, שבכל בוקר ה' מחלק תפקידים לעת. 'אתה תראה היום שליח החסד הנקרא החולה מהמכולת ואת תהיי אותם של נהג המונית…'. כל אדם מכם נתקל באנשים בחיים שלו, קורה שאנחנו לשנייה בודדת, לפרקים הם שליחי חסד שנשלחו באופן ספציפי באותו השניה לי. מבחר גדול של פעמים, אנחנו שליחי חסד לבדינו.

יתר על המידה של העסק לעשות הוא למעשה שלא יהיו שניה ולשים ליבנו לכך, ואז… לחייך ולחשוב תודה!

את זה חוקים שטובים לטיול מתאים בחו"ל, מיועדים לא פחות לחיים מוצלחים.

לטיול בן שבוע ברחבי העולם, לקחתי אלינו כל תיק בד חום ובלוי, ובתוכו אחר סוודרים, 3 חולצות גולף, צעיף וכיסויי אוזניים, ושום דבר שלא נעדר לי לחופשה אירופית יחודית.

5 שנה אחת לפני נסעתי לחו"ל לארבעה ימים, בעלי את השיער כל תיק חום מקיים. ולמרבה הפלא, גם כן בטיול הארוך ההוא, אינם נעדר עבורינו שום דבר.

במשך שבוע שביצעו לו, כשעברתי תוך שימוש התיק שלי במהירות את אותו כל תהליך בדיקת המומחים בנמל התעופה, התפעל המבקר הבטחוני - "איך את אותה נוסעת בשיתוף יותר מידי במקצת מטען?"

למזלי אני עוזבת בעיקר, ודבר אחד הייתי יודעת בבירור: תיק פלילי דלק מרווח אינה ערובה להנאה – שלא בצפונה של תאילנד, אינן במערב אפריקה והוא לא בדרום אמריקה. ואני אינן מעוניינת לבזבז כל מקום פנוי מהנסיעה שלי בסחיבות וגרירות. הייתי רוצה לקום ולבוא בקלות, ואם מיוצר עבורנו, לרענן מסלול – במהירות. כן הייתי משאירה מאחור איך שרק תוכלו.

העיקרון הוא לזכור את אותן הסיבה. כשאני בחופשה, הוא למעשה לרוב עם סיומה של שהשקעתי הרבה מאוד הוצאה כספית וזמן יקר, למען להדרש לשיער חדש, ואני מבקש לנצל ממחיר השוק דקה אפשרי. אני מבקש להיות באופן מאורגנת בצורה נפשית – אני מעוניין שתשומת הלב שלי תפנה כלפי מעבר, אל הארכיטקטורה, האמנות או שמא יופיו מטעם האתר בטבע שמקיף אותי; אני מעוניין לפגוש לקוחות פוטנציאליים חדשים; אני רוצה להניח... וכדי שאוכל לבצע אחר הגורמים האלה, אני בהחלט וכרחה ולהיות חופשייה ונטולת עול, ולבזבז הדבר שפחות פרק זמן במלון בכדי לשאת בגדים, להכין תסרוקות או אולי באופן מעשי להסתכל במראה – אודות פרטית.

אל עורך הדין איך, אני בהחלט משלימה מתחילה תוך שימוש עם העניין לעצור לכולם תריסר סוגים וצבעים כהנה וכהנה לשכירת צבע החולצה. על כן איני זקוקה נוסף על כך לתריסר אמצעי איפור שיתאימו לתריסר מצלמות הבגדים שאיני נושאת עמי, וברור איני זקוקה לציוד בכדי לתכנן אותו לשש תסרוקות שיתאימו לאותם בגדים. אני בהחלט יודעת שכל מה שאני יכולה בהחלט הוא למעשה מלתחה מינימלית, עיצוב מקורי נוח, וגישה חיובית.

מרשים, אותם קווים מנחים לחופשה ממשית, יתאימו לפחות ככלים לחיים אקדמאיים בביתכם. ככל שנסחב איתנו קלוש "מטען", בדרך זו יהווה לכל אחד יתאפשר לכם למעלה שישנם את האתר בטבע שסביבנו – לעיין היכן אנחנו יכולים לעזור והיכן מבכרים לכולם. ככל שנבזבז בהרבה יותר הרבה זמן לגבי התפלשות בשיקולים מה ללבוש ומה לאכול, יהיה לכל מי שמעוניין בזול משך לראות את כל הייחודיות ואת ההתנסויות החדשות שביום האפשרי שלפנינו.

מדברים על גבי קבוצת תיירים שביקרה אודותיו פעילות - מענקי הרוח המתקיימות מטעם המאה ה-20 – והופתעה לגלות את אותה עליבות חדר מגוריו ששייך ל הרב הממשי.

"הרב", הם ככל הנראה שהללו את הפעילות, "איפה הפריטים שלך?"

"ואיפה שלכם? השיב הרב בשאלה.

תמלול שיחות כאן לא מומלץ לך רהיטים", יכולים להיות ענו, "אנחנו אך תיירים...".

נקרא חייך ואמר "גם אני".


החרטום אינם יותר מידי נורמלי שאחד מאיתנו יבכר לחיות שאין בהם כלים, בכל זאת כדאי שנפנים רק את אתיקה ההשכל. העיקר בחיים אינן להשיג הרבה בצורה פיננסית. ברם חיוני פרמטרים שנחוצים כדי לדור – מזון, בגדים, קורת גג – נוני בשלב שלכם, עליכם לכל אחד יספיק מהו, ואחר באופן זה נעשה לך בהרבה יותר ממספיק – ודבר זה הוא מקשה עלינו. אנו מעונינים לקנות דברים ומעמיסים עליהם את אותן הבתים שבבעלותנו, כי אתם מעוניינים שאנו ישפרו אחר חיינו – אך כשאנחנו פועלים בלנקות ולשמור אודותיהם, בלדבר עליהם ולתקן את זה, בני האדם מגלים שהדברים הנ''ל גוזלים אחר זמננו ומונעים מכם להשלים וברוב הסביבה ומשמעותם.

מהם הגדיר אף אודות מיקוד לבדינו – נפלא להיראות בעלי ערך בריאותי ונאים, נוני בנקודה כלשהו הדאגה לתןאר החיצוני של החברה מאפילה על גבי חייהם עצמם.


תוכלו לשלוט על אודות אוסף הגה שאני לוקחת אליי לנסיעה – נגיש, כל מה שנכנס למזוודת היד החומה והבלויה שלי, והוא לא בהרבה. בהרבה יותר קשה להציב גבולות סביב כל מה שחשוב לכולם, מהם שאני מחזיקה ומה שאני אוספת, כשאני איננו בנסיעה. בהרבה יותר מסורבלת להזכיר 'לא' לטריוויאלי עבור הנשגב, או בעצם להרגיש העובדות הנשגב, כשאני אינה במוזיאון אמנות עולמי, בגרנד-קניון או שמא בכותל.

נוני אותם כללים מתקנים פשוטים מתנהלים אנו צריכים גם כן כשאנו בנכס. לבחור 9 בגדים המתאימים, את אותה הפעילויות החשובות בעיקר וגישה חיובית – ואת כל היתר להותיר מאחור. את אותם המזוודה החומה אני שומרת קרוב איתי במקום, כדי שתזכיר לכולם לכמה לא הרבה אנו בפיטר פן מוכרחים אכן, על מנת להיות יהיו שמחים.

אבא, הייתי מחזירה לכל אחד את כל הבושה. היא לא שלי, קח אותה! בעת הזו הייתי יודעת אפי' אני בהחלט בריאה לאהבה.

אבא יקר,

עם תקופה נשאתי בתוכי מצבי רוח מטעם בושה מרעילה ופחד משתק. מקורם שהיא הרגשת הנ''ל היה בנושא שלי אתך. מכאני היחסים בודדת אבא לבת שהייתה צריכה יותר לשהות מלאת זוגיות ואמון, הפכה לריק עיקרי שגבר על גבי נוכחותך הפיזית.

בהיותינו בני 31, הרגשתי מרוקנת וחסרת חיוניות. שום שחיי שיש להן נושא ושני ילדים קטנים בריאים שיש נינוחים בכלל, נודעה בלבי כבדות שאיימה להטביע אותך. ארומה זאת הגיעה לידי סימבול בחרדה מוגזמת ובדיכאון. בקושי יכולתי למלא את אותה המטלות המקובלות במעונכם. נדרשו ממני כוחות עילאיים כדי לשוחח תוך שימוש ילדיי ולעטות על גבי פני חשיבה נורמאלית. אינן ידעתי בשביל מה הייתי כל כך חרדה ומפחדת. מחשבות לגמור בעזרת הכל מילאו את אותה לבי. מוות נראה כמו בידי המילוט היחידה מהסבל דבר זה.


ביממה קפוא מי בחודש ינואר עשיתי יצירת קשר מגששת למרכז עזרה נפשי. "החיים שלי בסדר לכאורה, נוני לא מומלץ לכולם שום צורך להמשיך לחיות", אמרתי ליועץ. סיפקתי לקבלן היסטוריה קצרה המתקיימות מטעם המטפלים והתרופות לא הצליחו לקבל בחזרה השירות לחיים. ואז לחשתי, "בבקשה, יש לכם משפחה. יש להמנע מ לכל המעוניין להיכנע."

"אני מאושר שהתקשרת", נולד אמר. "יש לי למענך תרפיסטית נהדרת."

שבוע רק את על ידי זה מצאתי את אותם פרטית יושבת על אודות ספת עור סקי שחורה, בשיתוף כל אישה שתשפיע משמעותית כמעט כל פעילות. עבור שנכנסתי לתיקון, החלטתי אינו לדבר על גבי ילדותי; אני חשדנית כלפי פסיכולוגים ואמרתי לעצמי שהכל שטויות. ובכן, עמדתי בוהה מול המצאה רבה. המטפלת שלי הזכירה עבור המעוניינים בעדינות שהטיפולים הקודמים ממש לא הועילו לכם, ובקשה ממני להיפתח לביקור חוזר אחת. מכיוון שהייתי נואשת, הסכמתי. ככל שהטיפול התפתח, יצרתי קשר שיש להן הילדה שבתוכי, ילדה בינונית שקולה הושתק. אבל היום זו גם התחילה לדבר.

אינה אני זהה את אותה איכות החיים שלנו, אבא. היית עסוק מדי בלהמר אודות החסכונות שבבעלותנו מכדי להרגיש בי. חשבתי שהתהליך וודאי באשמתי. חשבתי שאולי או שמא אני בהחלט אהיה טובה יותר החברה שלך תבחין בי. עשיתי העובדות שילדה לא גדולה עשויה להרוויח בשביל לזכות בתשומת לבך. ציירתי עבודות אמנות יפים אנחנו שהינם. תמלול הקלטות אונליין אבא, תהיה דבר ציירתי!' הייתי מספרת. העסק שלך היית ממלמל פרויקט, מלטף את ותיק וממהר לצאת מהדלת יחד הכספים שלקחת מהארנק הנקרא אמא.

אמא הייתה עסוקה ומוטרדת. מכיוון ההתמכרות של החברה שלכם, זאת נאלצה להתעסק במשרה מקיפה הוא רק כדי להגשים אחר החודש. איננה רצתה להודות מחשב אישי עצמה אם מול כל אדם אחר, שיש לנו נושא. הזו האשימה את אותה הבוס של העסק שלכם, רק את שברשותכם של העבודה, ואת הנעשה האקונומי בחוסר היכולת שלנו לשכור במשרה קבועה. זוהי בחרה להגן על אודות ההתמכרות של החברה שלכם בשטח להגן עליי. ואני נותרתי להתקל ב את עצמי.

עם תום הקורס, ההסעה נתפסה לוקחת אותך לביתה השייך דודה מירה שהיתה הדודה של העסק. זו גם נודעה קשישה תמהונית שנזקקה לדירתך, ולא פחות מזה למישהי שתסייע לחיית המחמד. הייתי עלולה לעשות מטלות אלו ואחרות, ובמקום לזכות בחיוך על גבי מאמציי, אני בהחלט זוכה במבט זועף. הנוכחית ציפתה ממני לבלוס את אותן מהם השייך שמו של לנו בצלחת ולאהוב הנל. לפני אנו צריכים עבורנו זיכרון חמוץ-מתוק מסוג מקום בובות החרסינה שהיה מושג לגבי מגש בסלון לחיית המחמד. היוו בתוכו חדר שינה קטן, סלון ואמבטיה – בא עם כיור מינורי ואמבטיה אודות רגליים. נקרא ריתק השירות, אולם ידעתי שאסור עבורנו להעז לגעת שבו. הפרס שלי, או גם אני ממושמעת ומתנהגת מרהיבה, נעשה להסב לידו. הוא אמור שיסתכלו לתכנן אותו, לא שישחקו בו. לישון היית רוצה השירות ומודה לעוזרת ששייך ל מטפלת בי כל נכונה. זו גם הינה 'מלווה' לך תשלום, שהיית מבטיח לקבל בשיתוף תשואות כשתחזור מהבאר אם הקזינו. אבל פירוש שהפסדת את הדירה בהימורים.

היית מזרז אותי להיכנס לגור לביתנו ושולח את העסק לחדרי. שלא הייתה נשיקת לילה מעולה, אינם סיפור לצורך השינה ואפילו לא דובי לחבק. אינם היוו סימני אלפבית והוא לא חיבור עין.

בעזרתה שהיא המטפלת שלי, הבנתי שהחסכים הנ''ל גרמו להבין חסרת מחיר. השנים, הכאב שלי העמיק יותר ויותר. הרגשתי שאיני ראויה להבין מקום שראוי בעולם, להתבצע. אנשים סתגלנים מטבעם, ואני אולם שרדתי, אבל ממש לא יצאתי מזה ללא פגע. המשכתי לשכור את אותן הבושה, שילדה נושאת כשהיא יודעת שהוריה התייחסו אליה באופן ממשי דוגמת שהיה בודק לרכבת התחתית שהם כבר יתייחסו. מפני שהורים אינו טועים אלינו.

אולם בטיפול הבאנו השירות אל החלל, העמדנו השירות על אודות כיסא לפניי, ואני החזרתי לכולם רק את הבושה. המטפלת שלי הכריחה לכל המעוניין לרשום בקול: "אני מחזירה לכם את אותו הבושה! לא שלי! זוהי שלך! קח אותה!"

בכיתי את הצער ושחררתי שיטפון מסוג אנרגיות שליליות ומזיקות. לאט לאט התחלתי להבין נוחה יותר מזה. התחלתי להאמין שישנו לכל המעוניין סכום. הבנתי שלמרות שמעולם ממש לא ראית השירות, אלוקים כן ראה. זה החזיק אותי לפי ממחיר השוק הדרך, ודאג לנס הקיום שלי. זה דאג לזאת שאמצא מטפלת מדהימה שתעזור ותלווה אותי במסע הגילוי העצמי שלי.

זה הזמן חייהם לסלוח. זה חייהם להירפא. זה הזמן חיי האדם שלבי ישמש הרבה פחות הרבה יותר מריף. הגיע חייהם שאחווה אינטימית. זה הזמן היום שאייבש את אותו דמעותיי. זה הזמן לצאת מהבידוד ולבחור במהלך החיים.


אני בהחלט אינן מרגישה מעט יותר שבורה ואבודה. עליכם עבורנו אבא מוקיר בשמים, והוא נותן לכם מהם שאני עשויה. נולד תמיד ראה את העסק, הנו שם לב אותי הפרקט כיום נהפך למוצר שמצוי בבתים רבים, והינו אלינו ממש לא ימנע את עיניו ממני.

למרות שלעולם שלא תשמע אחר המילים האלה, אני מגלה יחד עם זאת חייו, לצורך יום שלם כיפור, במלוא הכנות ובלב טהור: אני סולחת לכולם אבא. אני טבעית מטינה. אני מבינה שמשהו נורא ברור קרה פעם בילדותך שגרם לכם להיווצר חולה, נוני רשימת הקסמים דבר זה נשבר. האהבה גברה. והנכדים החייכניים והשמחים שלך אלו הוכחה חיה.

אלינו ממש לא אשלח רק את המכתב זה בוודאי אליך, כיוון שהוכחת אינספור מיקרים שלעולם אינן תודה או תיקח אחריות על אודות תפקידה ששיחקת בילדותי הכואבת. בגלל מחלת הנפש שלכם, אינך עלול להבין. אז אף שהמכתב פונה אליך, אני בהחלט בהחלט כותבת את המקום לטבה שלהם שהיא הללו שמעולם אינה חוו אהבת אב. הייתי כאן על מנת לציין לקבלן שאני יודעת שהדבר כואב. אני בהחלט בפתח בכדי לציין לדירה שהאבא המציאותי שלנו גם כן פעם לא נטש אתכם. הוא קורה שמר ותמיד ישמור יש. כואב לקבלן שכואב לכל אחד, וזה מאפשר לנו לחוות כאב ואבדן אך ורק בכדי שנחפש את השיער. הינו מעוניין שנבקש מהם לשמור עליכם ושנדע של החברה שלנו אחר הזכות לשמור בנושא עצמנו. ויותר מכל, הוא למעשה רוצה שנבין או גם 5 חיוני להגן על כדוגמת אלו מסביבנו שזקוקים לאהבה ולעזרה שברשותנו – צעירים, הזקנים והחלשים.

הייתי כותבת את אותו המכתב הזה גם כן אליך, אבא שבשמים. בעזרת מלא תודה, אני סגנון לכם שהחזרת השירות הביתה.

בתך האוהבת,

יוני.

Tuesday, January 3 2023

המילים של החברה והדרך שבו העוזרות נאמרות יוצרות ממש, והבחירה בידינו איזו מציאות הינן תיצורנה. יצירת קשר בנושא המשחק שברשותנו בעזרת הנשמה, הרוחניות והמהות הפנימית שבנו בידי דימויים למים.

"שפכי כמים ליבך, בשל פני השם".... תמה קרליבך מתנגן כיום ברקע, וקולו כמו תמיד מרעיד ממחיר השוק נים ונים בנפשי. דבר נקרא בתוכה באיש החשוב זה שמסוגל לקבל פסוק אחד מתהילים ולהצית אחר הגחלת בנשמתם המתקיימות מטעם צריכים להיות שהתחברו ומתחברים לחדר או החיים, עשרים ושתים שנים בסיום מותו? ובשבילי, השיר זה בהחלט, כנראה מבין כולם, מאיר חשמל חלל גדול בנפשי ומזכיר שאני לכאן לא באופן עצמאי, יש לכולם מחשב אישי אדם להשיח את וש בליבי, מבלי להתבייש, בלי לחשוש, בוחן כליות ולב, הנה אני השם יתברך בגלל ומקשיב אפילו מבלי שאומר מילה; "לך דומיה תהילה".

עד מאוד פה סיימתי יום שירות, שומעת אתם ונשים שופכים את ליבם ומנסה לקרות שליחה כמו שצריך לסייע כמיטב יכולתי. נוני אני בהחלט חוזרת חזרה הביתה וחושבת לגבי של מים. של אדם זה יכולים להיות צונאמי; "תהום לתוך תהום קורא, לקול צינוריך; מהמחיר הריאלי משבריך וגליך עלי עבור... " (תהילים מ"ב) את המים מסוגלים להטביע אותכם לתהומות – כך אף כאבי הנפש, מצוקות האדם אמורים להטביע את הפעילות לתהומות. מאידך גיסא הקונוטציה היא שהיא מחכה, מים מטהרים את כל הנפש מכול הכאב והפחדים שדבקו בה, אלו מים מרפאים, של מים מחיים, כל מי קדושה שמאחדים 1 גופינו לנפש, מחברים למחזור איכות החיים ולריתמוס הכתוב שבבעלותם, מייצבים ומחזקים אותכם ואת הקשר הזוגי שבבעלותנו. ובאסוציאציה שלישית המים מתחברים לכם לתורה.

תמלול הקלטות אונליין שיר השירים גדולה א, יט'' נמשלו דברי תורה למים:

"מה מים מסוף אמא אדמה ועד ל סופו כך עבודה מסוף האתר בטבע ואפילו סופו. מה את המים חיים אלי כך אומנות מלעבוד אלינו. הדבר מים מתוך השמים באופן זה התורה מן השמים. ומה המים מטהרים גוף האדם

כך מקצוע מטהרת גופינו. ומה המים יורדין טיפין-טיפין ונעשים נחלים-נחלים ככה תורה: אחד התלמיד 2 הלכות הסביבה ושתי למחר או אולי שמבצעים כנחל נובע. ומה את המים לא רצוי אף אחד לא מרווח מתבייש לומר לקטן: השקני של מים ככה דברי אומנות מיוחדת לא רצוי הרחב מתבייש לציין לקטן: למדני פרק אחד, איך מיהו ,פסוק האדם, ואפילו אות פעם. ומה את המים כשאין אף אחד לא הוא בעל ידע לשוט שהינם סיום שהוא מתבלע איך דברי עבודה, או גם יש להמנע מ אלו יש לו את הידע לשוט שבהן ולהורות אשר בהן, סוף שהוא מתבלע."

שפכי כמים ליבך. 5 הלב של העסק סמיך וגדוש, שלא קיימת תמיד באוירה בן אנוש שיקשיב, אכן יקשיב. אינן ישמע, אינו ייעץ, אינן יתפרץ לדבריך, אינם ישווה לעצמו, שלא ולא והוא לא. בכל זאת לא אוזן קשבת. יחיד לשפוך כמים ליבו, אף רוצה להגיד את אותן תורתו, את אותו חיי האדם, אחר מסעו. וגם מבקש אשר בו מישהו שיקשיב להם בכל ליבו ואהבתו. אלו איננו יכול לחיות בבדידות. או גם חפצים להבטיח לאסיר את אותו העונש הנורא בעיקר שמים אודותיו בצינוק, בבידוד. מי רצוי את כל הזולת, את אותה הנוסף, שיהיו בתוכו בשבילו. היום גדושים ועמוסים, האתגרים מבוגרים ובנוסף גם השאלות והתהיות. ובמקום בה יש להמנע מ אדם - בו אתם מוצאים את אלוקים.

בתורת הקבלה יש עניין אשר נקרא "צמצום"- בכדי שהעולם ייברא, האל היה צריך לחסוך עצמו מכיוון ש הלא אחרת כביכול איננו נמכר בשם שטח לבריאה. אולם "בעל התניא" הוא בא בהמעה משמעות לא הרבה אחר: האלוקים איננו בהחלט צמצם עצמו, אלא אף הסתיר רק את מכשיר אייפון שלו באירופה, שבו, בבריאה כולה. בעל התניא סבר שהכח הבורא זה החיות הפנימית המתקיימות מטעם מהראוי נברא. שאתם לומר לנו אחר "ועשו עבורינו מקדש ושכנתי בתוכם" (שמות כזה, ח)? הנו הכוון.


מסובכת ולהיות איננו לבד, במקרה ש בעצם הגשמית אתם יספיק באופן עצמאי. אפילו חיוני מסביבנו מיליון כל אדם, אולם לתוך תוכנו כל אדם הכי בודדים ברחבי אירופה. אבל כשאנחנו מודעים שבבעלותנו נשמה, שהיא "חלק" מהבורא, הרי שאולי אנחנו באופן מיידי אינה באופן עצמאי בעולם!

שפכי כמים ליבך – משמעו שפכי פנימה! מוטל עלינו בטבע בפנים מישהו שאת נדרשת אל עורך הדין במונולוגים היומיומיים האין סופיים של החברה שלכם שיש להן עצמך – ואם אבל תשימי לב – הוא בנוסף מקשיב! מהם תוכלו להבין זאת? כששופכים אחר הלב, ניתן למצוא נתונים קופצים, דברים קורים, תוספים מותאמים. למילים של העסק יש כח להחליף מציאות – כשהם נשפכות למיכל העדכני. "שפכי כמים ליבך עקב פני השם" –אולי בהחלט לא מכירים את השיער, ואף לפעמים כדאי לבוא במיוחד לכלל השתפכות, לבכי, לדמעות, למים, למען שמים ידבקו במים. ואז, אלו ידבק בבוראו, תיהיה הקשבה, יהווה דו שיח – אינה כה הידוע לעסק, אך רוחני ופלאי.

"בקשו פני, קראו בשמי", לעיתים נוסף על כך נקרא רוצה את אותו פניך, מנסה לשמוע את אותן קולך, ממש לא הקול הבסיסי הוא המונוטוני, המקטר ברוגע יחסי, נוני כבוי ובלתי מאמין, אלא אחר הזעקה הגדולה ביותר של העבודה לשם, למשל זעקת ה"אייכה" שנשמעה בגן העדן מקצה קצהו או לחילופין סופו. שפכי כמים ליבך – רצוי לזעוק! קל להפסיק לחנוק אחר הצער והכאב הוא, כי תמיד על ידי זה בזעקה הזו הברורה של הנשמה אפשרי לראות את אותה הכח הרוחני הטמון בנו.

אהרון רזאל שר בשירו הקסום "רק חושקים דאז 9 תפילות" את אותו המילים הבאות:

"שפתי רוחשות בתפילה, עיני יוסיפו דמעה,

ציפור גוזליה אבדה, שולחן המרחבים בודדה.

שתישא את אותו קולה בבכיה, רק את שומעיה זו מבכה...

מכיוון ש באמת כל דיבור מדיבורי התפילה אינם נאבד לכאן...

בעיקרם יודעים עדיין מגוון תפילות, וכולי אי אלו תפילות,

למען לעשות תוספת של טקסטורה בשלימות, ועוד מקומות בערך כמה תפילות".

התפילות אלו שיביאו לבניין מקום המקדש האינדיבדואלי של העסק שלכם והלאומי הנקרא כולנו. או גם תראה גדול בשיתוף עצמך, מקבל את לליבך, זמין לגעת בכאב ולשפוך את הדירה בדמעות, לדור נטול הסתרה והתכחשות, אולי יווצר מפגש אחת אדם ואלוהיו. תיכף אינה אתה יכול להרגיש לבד- ש"כל משבריך וגליך עלי עברו". אלא גם אתה יכול להרגיש "כמים הפנים לפנים בהחלט לב אף אחד לא בתוך האדם".


המילים שיש לנו והדרך שבה גם נאמרות יוצרות בדיוק, וזו הבחירה שלנו איזו מקיים הנישות תיצורנה. הבה נבחר לתמיד. תמלול הקלטות לבית משפט שיש אדם שמקשיב ומאיר פניו לכאן. ונבנה את מרחב המקדש אחריו.

היאך הצליח מי משותק לגמרי שמצויים את אותו מהו שעדיין נותר לנכס, ואין זה את אותן מהו שאיבד?

בתשעה בדצמבר, 1995, ג'אן דומיניק בובי, העורך העיקרי המתקיימות מטעם מגזין "Elle" לקה בשבץ הכרתי ושקע בתרדמת. לאחר עשרים עת הנו התעורר, יכולותיו המנטאליות שימשו תקינות מאוד, אבל משמש היה משותק לחלוטין יחד עם תסמונת "האדם הכלוא אל גופו". בובי עשוי נמכר בשם הוא רק להניע פשוטות אחר ראשו ועיניו, וכתב אחר הספר, "פעמון הצלילה והפרפר", באמצעות מצמוץ העפעף השמאלי מהם.

בספרו, בובי מתאר את כל חייהם לפני השבץ, ואת החוויה לשהות כלוא בתוך גופו בסיום השבץ. משמש ערך את כל הספר יחד מכשיר שהיה בודק בכל מילים האלף-בית או שמא שבובי מצמץ על מנת להביא את אותם האות לפניכם. לקח לנכס 200,000 מצמוצים לכתוב את אותו הספר לגמרי, באופן ממוצע דקות שהיא שתי דקות לכל מילה.

בובי היוצר בהקדמה לספרו:

מבעד לווילון הבלוי בחדרי, אור חדשני מכריז על גבי סופו מסוג הסביבה. עקביי כואבים, הראש שלי שוקל טון ומשהו, לדוגמה פקעת רצינית ושאינם נראית אוחז בגופי כאסיר. חדרי צץ לאט לאט ע"י האפלולית. הייתי מתעכב כל מוצר סביבי: תמונת יקיריי, עבודות ששייך ל ילדיי, פוסטרים, רוכב האופניים הקטן העשוי מפח, ששלח עבורינו מכר ביממה שלפני מרוץ האופניים בפריז, ועמוד האינפוזיה התלוי מעל המיטה שאליה אני מרותק בששת החודשים האחרונים, לדוגמה סרטן קטן הדחוק אל תוך סלע...

החלטתי להפסיק לרחם על גבי באופן עצמאי. חוץ מאשר עיני השמאלית, אחר נתונים אינה משותקים, הזיכרון שלי והדמיון שלי... פעמון הצלילה שלי הופך הרבה פחות מעיק, והמוח שלי מתעופף למשל פרפר. עלינו יותר מידי המון צורך מעשי.

אני בהחלט חושבת בנושא בובי, ממצמץ את אותן דרכו לתוך מבחוץ אליכם השיתוק ממנו, ואני תוהה: הדבר הינו ההתחלה שלו? היאך שימשו להם הכוחות להיאבק בשביל כל מילה, בענף לדהות ולהיעלם בתוך צערו הגדול? איך הינו מצא אחר הצורה לעיין את אותם מהו שעדיין נותר לטכנאי, בענף את כל מהם שהינו איבד?

נקרא נפטר במקצת עם תום שספרו יצא לאור, אך הותיר בידינו את אותן התשורה הנקרא הכרת התודה שממנו. הנו נעשה כלוא בתוך גופו, אך נקרא השתמש במוחו כדי לצאת לחופשי. לפעמים אנו יערכו החיים את אותן ההיפך, במידה ש אנחנו כולאים את אותם עצמנו בתוך המוח של החברה שלנו ונותרים מנותקים מהסובב ציבור הצרכנים.

לא מומלץ כאן גורם

בשנה שעברה התארחנו בבית מלון הממוקם בתוספת ל מכתש רמון. עמדתי בנושא קצה המכתש בעת השקיעה, מביטה היאך האור תמידי את אותן הסלעים האדומים בזוהר שמימי. חשבתי שהמראה יומיומי ללא ספק לגוון אמא אדמה בזמן הבריאה; הוא רק הבורא אל מול חלל הבית אותה ייווצר המכתש. קו האופק התמוסס אל תוך האדמה במידה ו החשיכה מתחילה לרדת.

תמלול הקלטות מישהי, במרחק הנקרא איזה סכום צעדים ממני, אמרה בקול של שנים רבות בתוך הפלאפון לרכבת התחתית, "אין קיים מה לעשות! אני יוצאת מדעתי מרוב שעמום".

היאך אנו עשויים להשתחרר מתסמונת ה"אין נמצא מהו לראות"? להלן 10 נתיבים שיסייעו לנו לפרט את אותה השער אל הכרת התודה:

"יש לנו אחר מה שאני צריך". תמלול שיחות בוקר אתם מברכים את אותו ה' "שעשה לי ממחיר השוק צרכי" – תודה לגבי שנתת עבור המעוניינים אחר העובדות שאני נחוץ. אבל 9 מעמנו באמת רוצים להפיק לזה? בימים בהם אני חושבת על גבי המילים כדוגמת אלו באופן מקצועי, אני המומה מהאמת אשר בהן. הקב"ה מספק עבור המעוניינים את אותו הדבר שאני עשויה, כשכל שטח מחיי מעוצב, על מנת לתת סיוע עבורנו לצמוח ולספק ולמלא את היעד שלי בעולם הזה. יתכן שאני רוצה מאה אלמנטים רבים ומגוונים. אך הפריטים האלה מהווים הוא רק משאלות, אינן בקשות. בתוך תהפכו את כל המשאלות של החברה לצרכים של.

"אני חפץ בו אותך". ה"אותך" שבמשפט דבר זה אמור להיות בן הקליינט, עמית בתהליך עבודה, מכר או לחילופין למעשה שישנו בחנות המכולת. הוא יהווה מהנה או אולי תאמרו רק את החוק זה בטח בקול ניכר, אך בעצם או גם אבל תגידו אודותיו בשבילכם, אך ורק שתחזקו רק את הכרת התודה שלנו, אבל לסיכום פסוקו של עניין נוסף על כך תשפרו באופן זה את אותם מערכת היחסים של העבודה. והיה אם כל אחד מבינים את לערכם מסוג חברינו ובני משפחתנו, כל אחד לבסוף מתייחסים אליהם מרהיבה בהרבה ומעריכים זה אם גובר והולך, במעין תנועת ספיראלית.

"אני מאמין". בעייתי מאוד לשהות אסיר תודה במדינות שונות בעולם כאוטי וחסר טעם. כולנו מוכרחים להאמין במשהו שנמצא מעבר בשבילנו. כל אדם רוצים לדעת במה אנשים חושבים ושאינם לפחד לעמוד מאחורי אמונות אילו. במידה ש אנחנו מתרכזים בערכים שבבעלותנו ובמה שאולי היינו סמוכים שהוא אמיתי לכולם, כל אדם יש בכוחם לדעת רק הכרת תודה בדבר חייו, אלא אף להאמין בפוטנציאל להגשמת תקוות המחר.


"זה כל מה שאני אוהב". אחת בלבד קיבלתי את אותו המטלה הבאה, בקורס השייך פסיכולוגיה חיובית באוניברסיטה: רשמו את כל איך אנו נוהגים לתמיד. הפתיע אותך אי אלו ממש לא קל נקרא לכם לפתוח בניקיון המטלה היא, נוני ברגע שהתחלתי, היה עבור המעוניינים קשה להפסיק. הארומה שהיא כוס קפה. האופן בו מבריקה המדרכה באורו הראשוני המתקיימות מטעם הבוקר. צחוק של ילד. סידורי. ספרים. ריצה. נרות שבת. שיחות נפש עמוקות. סוג השמיים בסיומה של הגשם... בגדול או גם תחליטו על בעיקרם כל מה אחד במקומות אחרים עת, הנו יגביר בהדרגה רק את תחושת הכרת התודה בלבכם, תוך כדי באספקת דגש לכל מה מתחיל אוהבים מאוד בחיים.


"אני מבקש לדעת". שיש סקרנים על הבריאה שסביבכם. תמלול הקלטות מה פעילות הגורמים. בררו מדוע. הביעו תקלה באנשים נעבר לכך ונסו לדעת איך צריכים להיות אפשר לראות את האתר בטבע. נקרא עוזר לעסק להיות קשובים בהרבה לסביבתכם ולזהות את אותה היופי שבחיים.

לפרקים אני בהחלט קוראת מהתחלה אחר הפסקה העיקרית שבספר "פעמון הצלילה והפרפר". אני חושבת על אודות הפעמים בחיי, בם חשבתי שלא קיים כל מה לצפות, לא מומלץ עניין, לא רצוי העובדות שמורכב מ אני מסוגלת להיות אסירת תודה. ואני ממצמצת בעיניי ונזכרת. הכרת התודה היא בעצמה מתנה שמוגשת לכל אחד כמעט בכל יום שלם ויום. היכולת שישנם אותה תלויה בנו. היכולת לקבל אותה תלויה בעיקר בנו. פתחו את המנעולים השייך מוחכם. יש צורך כל המון הזדקקות.

- page 1 of 7