מורה דבר את אותן שלב: היאך לספר תמליל מהיר

אזי העסק שלך אמור לתמלל קובץ שמע או אולי וידאו.

ייתכן שעבודתך תצטרך שתעשה זרם באופן קבוע ששייך ל תמלולים, עד שמעולם אינה תמללת מילה בחייך.

השיטות חיוניות מועילות יהצעות מבטיחות בגלל תמלילים באים בתקני התעשייה. העובדות מחזיקים בנושא התמלילים מעולים במאמץ מינימלי? תמלול שיחות טלפון למעשה מסייע ב לבסס פרוצס שהדברים ימצאו מסודרים וחלקים.

או שמא כאשר מדובר החברה שלך מתמלל בעל ידע, יתכנו הנחיות וטריקים הנקרא תמלול שלא שקלת פעם אחת. אם אתה יוכל לשפר את אותם כל תהליך התמלול העכשווינ שלך?

יצרנו מאגר השוואה יחד עם זאת המכסה רק את הבסיסים החיוניים לייעול ביצוע התמלול, מההתחלה ואפילו הסוף. בדוק אחר הצעדים הדרושים כדי להצעיד אותך בשיטת להשיג את אותם משימת התמלול ביעילות.

דבר 1. הכן את אותם מה שנדרש והציוד של העבודה
ודא שהכנת את אותן מה שנדרש והציוד הדרושים לפני שתתחיל לתמלל.

כסא פשוט או אולי ארגונומי יוצר הבדל ענק בשמירה על גבי רגיעה בגופכם במהלך זמן ניכר שירותי רשת תמלול. הינו מטיב בגב התחתון של החברה שלכם, מקדם יציבה טובה ומבטיח זרימת דם נורמאלית. כוון רק את המושב למיקום המועדף של העסק שלך.

השתמש באוזניות בדרגה משובחת ומבטלת רעשים. אוזניות מעבר האוזן הינן הנוחות סופר כיוון הן כדלקמן עוטפות רק את האוזן ומבודדות שאון מפריע. תדרים קוליים אנושיים נימוסי 1 הרץ של -הרץ, אזור הביניים הנקרא הצליל. אנשים ממליצים על אוזניות בעלות מקום בינוני רחב אך מקום מתאים.

שמור בדבר החיוניים של העסק שלכם כל יום לסחוב חלקים קרובים. משקפיים לראיה, בקבוק את המים, כוס קפה אם אייפון שאינו קבוע מיד היוו צריכים להיות מונחים לגבי שולחנך בכדי לצמצם את אותו הסחות הדעת דרך שירותי רשת תמלול.

תבוצע פנייה מקוונת כמו עותקים נעימים הנקרא מילון או גוגל עוזרת לכם לבדוק במהירות מונחים סידורי פרחים ואת ההקשר למשמעותו.

דוושת כף רגל מאפשרת לנו לשלוט בהפעלה מסוג תכתיב תוך שימוש הבהונות. כל אחד מסוגל לנסות, להריץ אחורה, ולהתקדם מהר תוך כדי הקשה בנושא חלקיו של הדוושה שיש להן כף הרגל. אני עשוי לפתוח את אותה דוושת כף הרגל שלכם לפעולה עם תוכנת התמלול שהיא

מהלך 2. בחר מספק התמלול של העסק

ישנו החומרים המשמשים תמלול מבוססי רשת המחברים לך להעלות ולתמלל רק את ההקלטות של החברה אם מקוון. הנ"ל המועמדים בין הטובים ביותר של החברה לעבור תמלילים –מהיר.

תוכנת התמלול הכל-אחד המתקיימות מטעם מאגדת תוספות וקיצורי דרך ברורים בכדי להקל בעניין כל מההתחלה ואפילו תום. העסק שלך מסוגל אפילו לתמלל רק את הקובץ אם אוטומטי על מנת לחסוך את אותן הסביבה המושקע בתמלול.

בתכלס, החברה שלך יהיה יכול לתמלל בדבר בשלושה שלבים פשוטים:

העלה את אותו הקובץ של העבודה.
סקריבי מתמלל אוטומטית.
וודא וערוך את אותו התמליל.
שלב 3. הגבר את אותה עוצמה הקול והגבר את נוי השמע
לא מהמחיר הריאלי ההקלטות נעשות טובות. או אולי במידה ויש בבעלותכם קובץ מסורבלת תוך שימוש די הרבה רעשי רקע, יש הרבה כבישים להעלות את כל איכות השמע אשר ממנו.

ל- מדחס מובנה לטווח דינמי שמגביר אם אוטומטי את אותה יופי השמע מטעם הקובץ עבור תמלול. הוא למעשה מונע אחר עוצמת הקול המתקיימות מטעם צלילים מרוכזים לא רצויים ומגביר קטעים שקשה לשמוע. עכשיו שאנו שולטים בתעתיק מזה כעשור, בני האדם נעשה אופטימיזציה רצופה עבור כל רהיטים מעין אלה.

שסע 4. הכירו רק את הפקטורים

הפק אחר המרב מתוכנת התמלול של החברה. התכנס למסע התמלול שלנו אפשרות כימיה תוך שימוש מה שנחוץ של החברה.

ל- נגן שמע חותם מתקופת ועורך ספר משולב עם תכונות מלאות - מה שאתם חיוני לקראת תמלול. רצוי רהיטים מקובלים, קיצורי מקשים ולוח בקרה שתוכל להכשיר אינדבידואלית בדרך זו שיתאים לתהליך הפעילות שלכם.

מה שצריך וקיצורי הדרך הבטוחה המתקיימות מטעם
המילה מרחיב חוסך זמן דרך חיזוי והרחבת המילה אנחנו מקליד. סימני אלפבית עיקריות באים סקירה של אילו תווים צפויות בהקלטה של העסק. נקרא חוסך ממך לנחש מושג מעורפל.

בדיקה של האיות נותנת לכולם רעיונות להחזקה אוטומטי השייך שגיאות כתיב אפשריות.

האט אם האץ את אותה השמע על מנת לתפוס כל מילה.

השתמש בקיצורי מקשים בשביל להשהות, לפספס, להעביר או לאחור לאחור לרגע מיוחד בהקלטה.

שווה טעויות שיש להן קו תחתון כחול באמצעות משאבי ה- ששייך ל

להקלטות בעלי מבטאים כבדים, ניתן להכתיב ולתמלל את אותן הקובץ דרך תוכנת זיהוי הקול שבבעלותנו.

או אולי במצב יש לכם דבר מה קצרצר בדבר מידע ההקלטה שלך, במידה ויש בבעלותכם בעזרת לתמלל את אותה הקובץ במידה אוטומטי. נולד נותן לנו סקירה מגוונת מטעם דבר לבחון ומאיץ תמלול.

שסע 5. כחלק מ תמלול
לפניכם טיפ למקצוענים: מתמללים אנשים רבים בוטחים בהם ספר בעזרת בחירת התמליל והשמע מילה במילה. כל אדם יוצרים אל מול זה. בשטח בכל זאת, האזן כמעט לכל השיחה והשתמש בהקשר בכדי לפרש ולזהות את כל המילים הנכונות.

בתקופת תמלול יכול להיות שתיתקל בתכנים סידרי פרחים דוגמת מונחים טכניים או שמא מסמכים רפואיים. חפש רשת את אותם הקשר עד התקן עותקים רכים של דיקציה מקוונת להגדרה בטוחה.


בתוך תתלה על מילה ממש לא קל. יתכנו מונחים אם מילים ספציפיים שקשה ללמוד בענף שבו העסק שלך לבסוף מושהה ואוחז מקרים. דלג אודותיהם. השאירו פנוי בינתיים וחזרו למילים שהחמצתם את אותם באיזה אופן אשר מונע שבירת הזרימה של העבודה.

הימנע מהחלפת הקשר ומלהטוט יחד עם מאמצים כהנה וכהנה באותו הזמן. החלפה פעם תמלול לעריכה הופכת למייגעת. בסקטור הנל, עשה כל מה מי כמעט בכל 1.

התחל במשימה אפשרות חבישת כובע התמלול של העבודה והתמקד במשימת התמלול שלפניך. הדראפט הראשון לא אמור להיות איכותי ומושלם. כעבור שתמלל במיוחד אחר ההקלטה, בודדת עד באופן ידני ובין או לחילופין במידה אוטומטי, אפשר להפנות את אותם תשומת ליבך לעריכה ולשכלול התמליל.

דבר 6. ערוך אחר התמליל
הפעל מחדש רק את האודיו, עבור אודות הטיוטה של העסק והתקרב ל-


מקומות נותרים ריקים עד חסרים
סימנים, מונחים או גם ביטויים ממש לא נשמעו מושלמת
סמלים באיות שגוי
פיסוק
ארגון
השתמש בתכשירי בדיקת האיות וכלי ה- של בכדי לזהות שגיאות כתיב או גם שגיאות שעלולות לחמוק.

אליך
מערכות אינטרנט תמלול ידע להוות משתלמות לקראת אלה יחד עין ללקבלת פרטים מלאים ולתוכן מובחר.

פירוק מימוש התמלול למדרגות שלב את אותם מהלך מאפיין לשעות ארוכות להיראות בעלות קלות ומסוגלות. תוכנת תמלול מופלאה אך חוסכת זמן ומאמץ.

אנחנו קורה מזמינים את אותה הזדמנויות להעלות בדרגה את אותם התמלול לקל ככל האפשר לצורך המתמללים של החברה.

משווק עבודות תמלול מקוונות למתחילים ובעלי מקצוע ותיקים.They posted on the same topic

Trackback URL : https://coilslash2.bravejournal.net/trackback/6045873

This post's comments feed