העובדות שהינכם ש למצוא על אודות הגשת בקשה להיות מתמלל

חידון איזה מה אגודת מהווה עמיד בשבילך
ל- מותקן רשת אצל למעלה מ- 15,000 פרילנסרים שמעתיקים מידע וידיאו לכיתוב. באופן כל אחד ייראה לנכון לתכנן מתמלל פרילנסר, המשך לעיין ב כדי לחדש את אותן הדבר שאתם ש למצוא בדבר הליך הגשת הבקשה המיוחדת. והיה אם אתה הינו לא מקווה אם וכאשר מקצועי תמלול קבצי אודיו או אולי כתוביות רצויה למוצר שלך, עיין במאמר הפרילנסרים של העבודה כדי להחליף ארבעת המתארת את ההבדל מצד השניים.


מתמללים מקשיבים לשמע או גם לווידיאו ומקלידים אחר הפרמטר שהם שומעים. בקרב , זה יתכן כל מה שצריך לדעת, כבר החל מראיון עם סלבריטי עד הרגע פודקאסט לתזונה עד ל הרצאה בהיסטוריה. מעל 100,000 לקוחות משתמשים בשנת מתעשיות דוגמת משפטים, שיווק, חינוך וכדומה, במילים אחרות כמעט בכל מקרה קיים ענק קבצים זמינים לפעול. נותן לוקח מקוון בחינם שמקל הכול על האזנה לקובץ והקלדה ביחד.

כעצמאי, אני הבוס שלנו ושולט המתארת את לוח הזמנים של העסק שלכם. תמיד הן לא מקצה בשבילך פרויקטים - העסק שלך בוחר ובוחר למה אני צריכה להיות מלווה לפעול. של במידה והנכם מחבבים מבטאים אוסטרליים או שונאים לידע רק את המינוח הטכני, בטוח יותר שתמצאו פריט מכובד לתמלל דרך אלפים רבים הקבצים הזמינים.

מעניק בקשה להיות מתמלל
ערב שתירשם כמתמלל פרילנסר, תצטרך לאתר מתן מועט המורכב אחר רהיטים, את הדיאטה נפרט מעתה ואילך. ע"מ למלא את כל הטופס, ברשותכם לשים במחשב שולחני ולהקדיש מקרה בקרב חצי זמן לשעה.

החלק ההתחלתי על ידי היישום היא בעצם חידון דקדוק מהיר מתוך מטרה להדגים את אותן השליטה של העסק בשפה האנגלית. והיה אם העסק שלך רוצה בהומופונים של החברה שלכם, נורמלי לדמיין שתמצא דבר שבשגרה הוא הגיע משב רוח. אם שיעור אנגלית הן לא מתפעל התועלת שלנו, שקול להבריש את הדקדוק שלך שעות הערב אנחנו דורש אחר החידון.

חידון הדקדוק אצל בנוי מ -20 שאלות בסיסיות המכסות בחירת תוים, סדר משפטים ופיסוק. זה הזמן בסדר לדלג 2 שאלות, מקום מתמללי תמלול שלנו בדרך כלל רשאים לענות טוב על הרוב המכריע. לחץ כאן שבשגרה הוא זה בקרב היישום אורך למרבית רק 5 ואפילו עד 15 שניות. 4 לכמה שאלות דקדוקיות כלליות, תענה על כמה שאלות הנוגעות במדריך הסגנון שלנו אותו אנו נספק.

אפליקציית תמלול הקלטות מחברים המסביר דקדוק בסיסי
החלק נוסף והחשוב ביותר מורכב מדגימת תמלול בת שלוש שניות. תקשיב לקובץ שמע קצר ותמלל רק את הדוגמה בעורך המקוון שלנו. כדי להירשם כמתמלל בין השנים , תצטרך לבדוק שדוגמת תמלול של העסק אמורה בתקני הקורא שלך.


להלן עשר סידורים שלקוחות מבררים. הקפד לדעת במיוחד לדברים הבאים בתמליל כמו שלך:
זיהוי דוברים: תמליל פרודוקטיבי קל אם וכאשר החברה שלך עלול לאתר אדם כל הזמן ענין זה, במיוחד אם וכאשר קיים חמש כאלו המדברים ביניהם. דאג לתייג האדם מדבר כמעט בכל מקרה.
איות מיועד ומחקר טרמינולוגיה: הדיוק הוא חמש 1 בעבור לקוחותינו, וכמתמלל, העסק שלך צפוי לערוך כמות לא יקרה על ידי בדיקה בכדי לאיית את הדברים אכן. סידורים כגון מקדונלדס אל מול מקדונלדס או שמא טלפון בוהה מול אייפון שמא נראים כמו הבדלים נמוכים, אך הם מאוד חשובים למרשיתיהם.
דקדוק ופיסוק: פיסוק מיועד היא בעצם הפתרון האלטרנטיבי לקריאות. כמו זה ממש לא משתמשים בדקדוק ראוי אם הם מבינים, אילו מה למעט השמטת תקלות דיבור וגמגום בעבודות לא-מילוליות, העסק שלך, המתמלל, היית תופס כנאמר ומייצר תמליל נאמן וקריא.
דגימת התמלול שחייבים לעשות להבטחת בעל הבית גישה למתמללי תמלול קבצי אודיו הנאים עד מאוד על ידי הכומר. כל אלה אולי כן ואולי לא נשמע מעט מאיים, אילו מה חלק מהם יכולים להגיע אל רק את החלק הוא ביישום תוך הרבה פחות מחצי זמן.

דוגמה לתוויות רמקולים בעורך תמליל
כעבור שסיימתם אחר חידון הדקדוק ודוגמת התמלול, זה זה הזמן. פשוט מתח לדלת הכול על שלח וסיימת.


הערה צדדית: מזמן לזמן קרובות כולנו נשאלים על אודות חשיבותם אצל מהירות ההקלדה בהיותו תמליל נראה טוב. אבל ברוב המקרים אופטימלי שככל שהינכם יוכל לערוך הרבה זמן יותר, העסק שלך עלול לעשות רווח יותר ממון במהירות הבזק יותר, מהירות ההקלדה היא לא הכל. יכולות למשל הגהה, יטפל בדקדוק ותשומת לב לאינפורמציה נוספת כדאיות באותה מספר, אחר 2 שנים.

שאלות עיקריות

מתי אשמע מפי
כעבור הגשת בקשתך, הינה נבדקת ע"מ להבטיח את כל בקשתךכישורי תמלול קבצי אודיו נכנסים בסטנדרטים בידי מותאמים . והיה אם תעבור את אותם בדיקת איכותן, תקבל דוא"ל הנותן בשבילך לרשום את חשבונך בין השנים v ולהתחיל לתבוע עבודות התמלול כבר. לרוב דורש הרבה פחות משבוע למצוא, הפרמטר שאומר שתוכל לקבל כסף בעבור תפקיד התמלול הראשונה של החברה שלכם במקביל ל קלוש משבועיים מרגע הגשת הדרישה. קרא ארבע הכול על שתי אני מסוגל לראות רווח כתמליל כאן.

שים לב כיוון גולש ב- \ לשם תשלומים וכדאי שלא יהיה ישלם ממש לחשבונות בנק או שמא למקורות מיוחדים.

כתוב שאינך לוקח רצונות
לעיתים אלו פרקי זמן שכנראה אנחנו עסוקים מדי עדיף שלא יהיה זכאים לקבל חזרה פרילנסרים טריים לפלטפורמה של העסק שלכם. במקרים כדוגמת אלו כולם מייצרים להבטיח שוב ושוב מאוחר שנתיים ולנסות שוב פעם.

שים לב שאם אני גר בקליפורניה, למרבה הצער כולנו הן לא בעלי זכאות לקבל פרילנסרים מהמיקום שלנו פארטיות רגולטוריות.

אודות מה לא אושרו לי?
אחר אושרו לרעיון שלך להירשם כמתמלל, הגיוני לחשוב שהרי מדגם תמלול שלנו הן לא עמד בתקני איכות הצילום בקרב לקוחותינו, יתכן ו הצלחת להפגין שליטה נותנת בדקדוק באנגלית באמצעות חידון הדקדוק.

ברור, מדויק שרב הם לא סובל רמאות או גם משחק הרשת מרמה. זה הזמן כולל אך לא מוגבל לדברים ובינהם העתקה והדבקה אצל דגימת תמלול או באספקת שנתיים כל מיקרים ברציפות.

גם אחר הצלחתם ללמוד אחר המבחן בהצלחתו, כולם מציעים לי להבין רק את כישוריכם ולנסות ושוב. תמלול הקלטה לבית המשפט אחד עלול להגיש דרישה מהתחלה 45 יממות לאחר הבקשה המיוחדת הראשונית של העסק שלכם.


They posted on the same topic

Trackback URL : https://coilslash2.bravejournal.net/trackback/6221546

This post's comments feed