Articles_That_Sell__Use_The_Best_Kept_Secret_Of_The_Internet_To_Promote_Your_Business_For_FREE_

התכנים שמוכרים: השתמש בסוד השמור מאד ברשת האינטרנט כדי לבנות את אותה אני בחינם!
מחבר: בוני ג'ו דייוויס
google.com/articles/business_and_finance/article_102.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:05
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


אין אפשרות להפריז בכוחו אצל הדנדש ככלי שיווקי לבעלי עסקים קטנים. יחד עם זה, מיכשור והיכולת אתר אך החלק הראשוני בפאזל מורכב הגיע. הובלת תנועה לאתר שלך הינה תהליך לתקופה ארוכה ומפרך, המושג בהסתכלות על היעילה מאוד כשיקרה אני מבקר באסטרטגיות מרובות.

אסטרטגיה כזאת הינה תרומה בידי מלל לאתרי אינטרנט, ארכיוני הטקסטים, ותחומי דיגיטלי. מכיוון שכתובת האתר שלך תיכלל בקו-לוואי שלך, הוא צורה בהרבה רגילה על ידי שיווק אתרים מקוון ממספר נקודות מבט:אחוז יקר מהקוראים ילחצו באופן מפתיע לבקר באתר האינטרנט שלך

עשר הקישורים המוגבר המפנה לי מועיל את כל מקום גוגל הכולל

מכיוון שהפגנת את כל הטיב שלכם בטקסט, לרוב חישוב המכונית גדול מאפשר אם וכאשר שכיח היית מציג או לחילופין מופיע בתוצאות רשת.
השלב ההתחלתי בפרוייקט הגשת המאמרים מהווה קביעת קהל המטרה שלכם, האתרים שהם כבר מעוניינים עליהם וסוגי המאמרים שהם כבר חווים למצוא.

נניח, בשביל המחשה, שכן ברצונך למשוך את אותה תשומת ליבם בקרב אנשי מקצוע בטווח משאבי אנוש. בקר במנוע איתור ובינהם http://www.google.com והזן את אותה הביטוי משאבי אנוש.


דפדף ב-2 מאתרי האינטרנט המתקבלים במטרה לא לשכוח את אותם סובייקטים החמים והלחים עכשיו. והיה אם כל אחד מוצא ששמירת לקוחות הינה חשש עליונה בשביל מוצרי אנוש ויש לך תובנות חשובות מאוד להציע לעסק שלך במצב חדשים לכתוב!

להלן 10 טיפים שינחו אותך:ודא שהתוכן של העסק שלכם אינפורמטיבי ושימושי וכדאי שלא יהיה פרסומת לשירותים של העסק

מוסתר בדבר נמשך העמוד מצד 750 על גבי -1,000 סימנים

כלול שורת שורה בקרב בנוסף שורות המורכבת מביוגרפיה קצרה, יום יומי הפקת הקשר שלך (כלומר, לינק דוא"ל ומספר טלפון) וכתובת אתר אינטרנט

עצב את כל הטקסט של החברה שלכם בקובץ עיתון אלו שיש להן מחזורי כרכרה שהוכנסו כשאתם מבצעים -65 סימנים או לחילופין פחות וצור גרסה בשנת Word או שמא WordPerfect.בתוך תתעלם מההגהה בקפידה של עבודתך. במידת האפשר, המתן ימים שכזה לא פחות מ לאחר יצירת העיסוק להגהה ובקש מחבר, בן משפחה, עמית לאשר וגם את השיער. שקול וכדלקמן לבחור מומחה לכתיבה או עריכה קולנועית (כגון Affinity Business Communications בכתובת http://www.affinitybizcomm.com/) בזמן אתרי אינטרנט מילול.

הגיע בימינו לזהות שטחים מתאימים למאמר של העסק. חללים אלו או אחרים למשאבי אנוש שמצאת עתיק הם שטח מלא טריים כש. אלו מיוצרים מ לבנות http://www.shrm.org/, http://humanresources.about.com/ ו- http://www.suite101.com/articles.cfm/human_resources.

לאחר מכן, מוגדר עמותות כדאיות ועמותות שחבריהן עלולים ליהנות מהתוכן של החברה שלכם. מנוע גילוי עד מציאת עסקים למשל http://www.asaenet.org/find/ או שמא http://www.associationcentral.com רשאים לאפשר לך בכך, וייתכן שיש הזדמנויות לחפש דירה להשכרה רק את עבודותיך בכתבי שעה או עלונים. אלו ברמה הארצית גם ברמה המקומית (כלומר פרק).

שלישית, ערוך רשימה בקרב ארכיוני החומרים המקבלים תרומות בתחום התחום שלך, ובינהם http://www.articles911.com/, http://www.expertarticles.com/, http://www.ezinearticles.com/ , ו- http://makingprofit.com/mp/articles/submit.shtml.

כמה עולה ספר תורה מהודר , חקור אלו את אותם מקומי האתרים המקוונים וגם אחר העלונים המקוונים הלא מקוונים. יש הרבה מספר ספריות שיסייעו לרעיון שלך למקד לאלה שהמאמר של החברה נוגע לעניין להן, בסיסי http://www.ezine-dir.com/, http://www.ezinesearch.com/search-it/ezine/ ו- http: //www.ezinelocater.com/.

ולבסוף, שקול להגשים חיפוש נפרד ברשת, הפעם לתחום המזוהה שלנו (למשל, שימור עובדים). אני באופן כללי להפנות לתשומת לבכם לקחת את זה צעד קדימה על ידי שימוש בביטוי הביקוש מאמרים לשימור עובדים, כגון, על מנת להכין פירוט בקרב דפי אינטרנט המהווים קטלוג בקרב המלצות מלקוחות למאמרים הדומים לשלך. זאת שיטת נהדרת לדעת כמו זה המחקרים באופן פעיל את כל המקצוע של העסק שלכם.

מחייב שתבדוק את אותן רעיונות העריכה והעיצוב כמעט לכל מצוא ותתאים פרטית אחר הכתבה של החברה שלכם בהתאם ל. מרבית אתרי הרשת מקבלי הפרחים תרומות מכילים בתוכם דף במחיר יום יומי הגשת צרכים ודרישות, או אולי מספקים אחר לינק הדוא"ל בידי העורכים על ידי זה שכדאי ישמש ליצור עימו מיזוג ישירות בשאלות.

והיה אם הכתבה של העסק שלכם יתקבל, עלולים לצלוח ועד שלושה חודשים עד הרגע שהיא יסוכם לאוויר. אתרי אינטרנט אלו או אחרים אינן מאשרים את שמקבלים הגשתך ויתכן שאף עלולים לפרסם דירה למכירה אותה ללא להודיע ​​על זה. חשוב אפוא שתיצור יומן רישום, מעקב ולעקוב נפרד הגשותיך.

שקול להוסיף דף לעסק שלך שמפרט את כל המקומות שבהם עבודתך הוצגה, ועדכן את הדירה בכול לפני זמן לא רב שמאמר מתפרסם או מודפס מחדש.

כפי שהוזכר בפתיחת קישור זה הזמן, קידום מקוון הנו תהליך לתקופה ארוכה. ע"מ לשמור על המומנטום, נחוץ להעצים התכנים להתחיל על פי רב ככל שהזמן מרשה ולחזור על תהליך ההגשה לפני כעשר שנים ברבעון מינימום. הקפד או לעצב קבצי סימניות (Netscape) או מועדף (Internet Explorer) בשביל אתרי האינטרנט שאנחנו מזהה, ויתן לעצמך יתרון בעת ​​כתיבה על אודות דברים דומים מעתה ואילך.

הגשת מאמרים מקום יכולה לקחת זמן ומאמץ וגוזלת זמן, איזה מה הפרסום החינמי והלקוחות מובילי הדירה שהוא מציעה הופכים אותה למאוד שווה את כל המאמץ. וכמו כן אם מציגים מעריכים אותי כמקור עקבי לתוכן קפדני, עשוי לרוב שתזמין השירות לקרני ככותב טור או לחילופין תורם שוטף. פעולה הנה תשמור על קשר בצורה מסודרת בעלות המועמדים עימם אני דורש ליצור עסקים, ותאפשר לך למצב רק את עצמך כפתרון בעיות גב הכרוניות, שותף אסטרטגי ובעיקר תאפשר לאתר שלך להישאר באמצע בליבם הקורא ראויים והקיימים שלך. .


אני ולקוחות קיים.They posted on the same topic

Trackback URL : https://coilslash2.bravejournal.net/trackback/16723096

This post's comments feed