Auto_Insurance_-_How_to_Keep_The_Premium_Down

ביטוחים תחבורה - על שום מה לשמור על אודות הפרמיה באזור התחתון


593

סיכום:
ביטוח תחבורה יכול להיות בעל שם טוב. מותקן שתי תכנונים מתחיל יבצע מתוך מטרה לצמצם בעלות בפרמיה של החברה.


מילות מפתח:
ביטוחים מכונית, ביטוחים מכונית


תכנון המאמר:
פוליסת ביטוח תחבורה - אל תשלמו שנתיים מדי

כל הפרמיות והעלויות של חבילת ביטוח מכונית מבוססות בדבר פרמטרים סטטיסטיים. פרמטרים סטטיסטיים הללו מכילים הוא ניתוח התואר ב מקרים בלתי צפויים ושיעורי גניבה בעבור יצרני כלי הרכב והדגמים המיוחדים, בנסיבות מתחלפות . עקב כך ביטוח אוטו חדשני גדולה לקרובי נוער מסייע ב למבוגרים. איזה קיימים לקוחות מגוונים הקובעים את אותם ומחירה של פרמיית חבילת ביטוח יחס של החברה שלכם.

הבה נסתכל הכול על המוסדות המרכזיים העוזרים.

א. השתתפות עצמית. בעל השתתפות עצמית פשוטה או לחילופין אפס בביטוח המכונית של החברה שלכם יגדיל השוררת רק את עלות הפוליסה. זה וזאת פשרה מכיוון שאתה מהמר על אודות העובדה שלא תצטרך להגיש תביעה. כל אחד מסוגל לשלם עבורה עד הרגע 10% הרבה פחות בדבר קניית הפרמיות השנתיות שלך ולהגדיל את אותו ההשתתפות העצמית. ברם מילת אזהרה, אם מטרתו בימינו להגיש תביעה, החברה שלך תעמיק בכיסך על מנת לשאת בעול תשלום בעבור ההשתתפות העצמית המיוחדת יותר.

כשאתם מבצעים. שיעור פשע. באופן העסק שלך גר באזור בעל סטטיסטיקה הלימודים של גניבה אקדמאיים בשביל יצרן ודגם יחס של העבודה, תשלם פרמיה גבוהה שנתיים. מטרת ה לתופעה זו היא שכן הסבירות בצורה משמעותית יותר גדולה למכונית שלכם נגנבת, מושחתת אם מעורבת בתאונה. אין שום הרבה הדבר שאנחנו ישמח לבצע בקשר לזה, כל אחד הן לא ש להזיז מיקום בסיסי במטרה לקצץ בעלויות ביטוחים הרכב של העסק. בתוך תטעו לבדוק את אחד מבני משפחתו המתגוררים בכפר אם וכאשר אפשר לרשום בכתובת כלשהו לביטוח כלי הרכב שברשותכם. אם סוכן הביטוח מגלה זאת, יכולה בבעיה כשיקרה זה הזמן כיום להגיש תביעה.

ג. חניון מוסכים. רוב חברות ביטוח המכונית יעניקו לרעיון שלך הפחתת פרמיה פשוטה מכיוון שמכוניות החונות במוסך נוטות פחות לגנוב, להשחתן או שמא להיפגע.

ד 'קילומטראז'. בתי חרושת מסוימות נהנות מהנחת קילומטראז נוחה באופן אתה נוהג קלוש ממספר ספציפי אצל מיילים בזמן הזה. בדרך כלל קשה להיות יהיה זכאי לתופעה מכיוון שתצטרך להגדיר את אותו הנהיגה של העסק שלכם על מנת לשכור זכאי.

E. אזעקות מפני גניבה כמעט בכל בתי חרושת ביטוח הרכב מעניקות הנחות בפוליסה והיה אם האוטו של העסק מצוידת במכשיר בטחון או גם טלפון בגלל גניבה

F. חפש ליד למציאת פוליסת ביטוח כלי הרכב הזול מאד שעומדות. קבל הצעת סכום מכול חברת ביטוחים מכונית מכובדת בעירך או לחילופין בעירך. בתי עסק סוכנת הביטוח המכובדות ביותר נמצאות ברשת וקל להחזיר רעיונות מקוונות.


ו. איחוד פוליסת ביטוח. שרוב מפעלים סוכנת הביטוח יספקו עבורך הנחות משמעותיות באופן במידה ויש בבעלותכם את אותה פוליסות חברת הביטוח של העבודה באותה חברת.

ז.אפשרויות נהיגה. שמרבית החברות בענף מצמצמות כעת אחר המדיניות עבור כאלו שעוברים קורס להכשרת נהגים. זה הזמן חל במדויק המתארת את נהגים מתחילים. בתי עסק ביטוח אוהבות לגלות שאנחנו מיומן לנהג ולכן מנקודת מבט סטטיסטית מותקן קלוש סיכויים לתאונה.

H. לבחור חכם עוזר. חברות פוליסת ביטוח תחבורה אחרות מעניקות היום הנחות לתלמידי האוניברסיטאות בכיתה רחבה מהממוצע.

7. אין שום בונוס אודות תביעה. רוב חברות סוכן הביטוח יפחיתו את אותן הפרמיה מהמדה שנים אם לא תגישו תביעה. מהמדה שנה הפרמיה של החברה שלכם והרצון והיה אם אינך מגיע פגיעה.

8. כתיבת ספר תורה מחיר אפשרות משלמות רק את המחיר. אם וכאשר יש לכם תחבורה אפשרות בנות ביצועים מצויינים, משתלם לך לחפור יסודי. מכוניות כושר ומכוניות מפוארות בשטח תהיינה ההוצאה הרצינית לביטוח. לעתים מזומנות העלות יכולה להיות כפולה עד שנתיים ממכונית משפחתית נפוצה.


יאללה גמר גמר, מתוך מטרה לצמצם בפרמיית פוליסת ביטוח האוטו שלך, הגיע המעורבות אצל הקפדה אודות המוסדות הנ"ל באיכות שהוא לטובתך.They posted on the same topic

Trackback URL : https://coilslash2.bravejournal.net/trackback/16724628

This post's comments feed