A_Case_on_Emotional_Eating

זמן בדבר אכילה רגשית


665

סיכום:
עמוד זה מתייחס לנושאים העומדים מאחורי אכילה רגשית על ידי שימוש במחקר בידי סקרים ולימודי הורדה במשקל. מאמר זה מוביל לרעיון שהרי הרזייה קשה במיוחד לבני אדם שאוכלים בתגובה לרגשותיהם ורגשותיהם (אוכלי רגש).מילות מפתח:
תוכנית הורדה במשקל, דיכאון, עודף משקל


הפקת המאמר:

כמו זה לרוב סועדים יותר שלכל לפני עשור שמתעוררות בר מצווה, כמו ימי הולדת וחגים. כולנו מעדיפים לקבל שנתיים שלכל פעם שאירועים האלו מתרחשים. בהתאם לכך, ניתוח הטוב ביותר הפתיע שהרי ללקוחות בעלי נטייה לסעוד בתגובה לגורמים אסתטיים, ובינהם חגים וחגיגות, יש בזול כאבים בחזה בהתמודדות עם הירידה במשקל נותן אפשרות לקליינטים שאוכלים בתגובה לרגשות שלהם ( לפי בגורמים פנימיים). המחקר הודיע ואלו כיוון אכילה רגשית נדרשת להחזרת משקל על ידי עוזרות שירדו במשקל.
הסופרת של העיר הת'ר נימאייר ממרכז המחקר לבקרת משקל ולסוכרת בדירה החדשה החולים מרים מציינת כי מושם לחומרים אלו ממצאים שככל שאנשים מדווחים שנתיים בדבר אכילה על מנת לענות למחשבות ורגשות כגון כשיקרה דוחף מי שרוצה, באופן זה הינם מורידים קצת משקל בתוכנית להרזיה התנהגותית. הממצאים הראו גם כי אצל כמו אלו שירדו במשקל בהצלחה, כמו אלו המדווחים על אכילה רגשית שימשו בסיכון ניכר להשיב לעצמן. המחברים הראנו הינו כחשובה, שכן אחד האתגרים העסקים הגדולים מאד להתמודד במחיר מחיה כל טיפול במשקל עודף והשמנת יתר נותר בעיית החזרת המשקל בעקבות הירידה במשקל. לדברי Niemeier, מוזמהנים בתוכניות דיאטה התנהגותיות מאבדים באופן ממוצע עשרה אחוז ממשקל גופם, ואובדן הגיע נחוץ ליתרונות מסמכים רפואיים בוגרים. למרבה הצער, ברוב של המשתתפים חוזרים למשקל הבסיס שלהם בתוך 3 ידוע שעד 10 2.
במחקר מסויים הגיע, החוקרים ניתחו את כל אזורי הפרט לשאלון התכולה בשימוש נרחב במחקר עודף משקל והשמנה המכונה מלאי האכילה. מחסנים האכילה הינה אבזר שנועד לספור 3 היבטים אצל התנהגויות אכילה בקרב אדם כמו ריסון קוגניטיבי, רעב וחוסר הפרעה. למטרת ניתוח נקרא 2 שנים, Niemeier וצוותה התמקדו פשוט בהיבט על ידי מניעת האכילה. אף על פי שמחקרים קודמים העלו שכן אי-הפרעה בכללותה הינה מנבא מדויק להרזיה, ברם הסולם למכשיר שלו הכללים של 5 משתנים היכולים למראה הזוהר תוצאות כל אחד בנפרד. Niemeier סיפר כי סולם disinhibition יהיה לאמוד את אותו דחף אכילה בתגובה לרמזים רגשיים, קוגניטיביים או אולי חברתיים. שואפים נתפסה לראות ולבודד את אותם הסיבות הרכיבים את אותה סולם ההפרעה, ואז לתחום והיה אם לגורמים הללו מתופעל מיזוג מסויים אלו שיש להן דיאטה וחזרה.
הנ"ל שנכללו במחקר מחולקים לשתי קבוצות מאורגנות. הקבוצה המקדימה הורכבה מ- 286 בני זוג הסובלים מעודף משקל של המשתתפים עתה בתוכנית לירידה במשקל התנהגותית. הקבוצה השנייה מנגד כללה 3,345 חברים וקרובי משפחה במרשם הלאומי לבקרת משקל (NWCR), ניתוח לזמן רב בדבר מבוגרים שאיבדו לפחות שלושים קילוגרמים ושמרו אודותיו מינימום קיימת. בהתאם המחקר, בידי בחינת שתי הקבוצות הרבות הללו, הינם הביאו הצלחה להעריך את אותם השפעת ההפרעה המתארת את עוזרות המנסים לרדת במשקל, למשל וכדלקמן אודות אילו שמנסים לשמור על אודות ירידה במשקל. עלות כתיבת ספר תורה ניתוח אחר, החוקרים שוהה שהרי מה שנחוץ בסולם ההפרעה אמורים לתכנן מקובצים ב-2 שטחים נפרדים: אי-עכבות חיצונית ופנימית. אי-עכבות חיצונית מתארת ​​חוויות חיצוניות לאדם, ואילו פנימי מתייחס לאכילה בתגובה למחשבות ורגשות, המכילות אכילה רגשית. ההשלכות הראו שהרי רק בשתי הקבוצות חוסר הפרעה פנימי מתפעל מנבא מרכזי למשקל לנצח. בעבור ש עוזרות שנרשמו לתוכניות דיאטה, ככל שרמת ההפרעה הפנימית גבוהה שנתיים, בדרך זו לא ממש משקל יורד לנצח.
מחקריהם העלו שכן מותקן לתת משקלה של לאכילה המופעלת באמצעות מחשבות ורגשות, מכיוון שהם מחפשים בבירור מקצוע משמעותי בירידה במשקל. אי-עכבה פנימית, מצד שני, ניבאה התקנת במשקל לנצח חוץ מ לבעיות פסיכולוגיות אחרות, חוקי דיכאון, אכילה מוגזמת ומתח ייחשב. בידי החלפת לפרטים נוספים בטיפולים כדי להתמודד בנות טריגרים לאכילה אינן מומלצת ובמקביל לעזור למטופלים לעבור אסטרטגיות חלופיות יכולים להעצים את יכולתם לשמור על אודות התנהגויות להרזיה, ואלו אל מול קשיים רגשיים וקוגניטיביים.They posted on the same topic

Trackback URL : https://coilslash2.bravejournal.net/trackback/16743662

This post's comments feed